Schnebli

Regisztráció dátuma: 2020. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Revox Just Glycolic Acid 20%

Revox Just Glycolic Acid 20%
2020. augusztus 10.

Egy hete használom, korábban a TO-tól használtam a 7 %-os Glycolic Acidos Toner-ét, de sajnos az készlet hiány miatt nem elérhető ezért vettem meg ezt.
Könnyen elérhető a DM-ben, remek áron. Ezt inkább szérumnak hívnám, este teszek fel 4-5 cseppet a leírás szerint, a rétegező rutinomba. Eddig remekel, ugyanis amióta használom nincs új pattanásom, szerintem nem csak a véletlennek köszönhetően. Illata semleges, sűrű állagú de könnyen felszívódik. Egyelőre csak ajánlani tudom.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. június 24.

Sajnos mostmár elég ideje használom, ahhoz hogy lássam, hogy nekem nem használ, biztos nem veszem újra, mert ár érték arányban nem vált be. Semmilyen változást nem tapasztalok a bőrömön. Az ordinarynak a Tonere sokkal jobb ennél, sajnos azt most nem lehet itthon kapni, ezért vettem ezt, már nagyon bánom. Remélem azért másoknak beválik.

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++
2020. június 12.

Kellemes állagú nekem gyorsan felszívódó krém. Erős az illata, így aki nem szereti az illoolajos termékeket annak nem ajánlom. Rétegezős rutinomban az utolsó előtti lépés a BB krém előtt, én jól tudom rétegezni. 60 ml a kieszerelése, átlagban ezek 50 ml-k, ezért is nagyon szeretem. Kombinált bőröm van de az arcom minden részén ugyanúgy szívódik fel és nem érzem utána egész nap.