Schnebli

Regisztráció dátuma: 2020. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. június 24.

Sajnos mostmár elég ideje használom, ahhoz hogy lássam, hogy nekem nem használ, biztos nem veszem újra, mert ár érték arányban nem vált be. Semmilyen változást nem tapasztalok a bőrömön. Az ordinarynak a Tonere sokkal jobb ennél, sajnos azt most nem lehet itthon kapni, ezért vettem ezt, már nagyon bánom. Remélem azért másoknak beválik.

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++
2020. június 12.

Kellemes állagú nekem gyorsan felszívódó krém. Erős az illata, így aki nem szereti az illoolajos termékeket annak nem ajánlom. Rétegezős rutinomban az utolsó előtti lépés a BB krém előtt, én jól tudom rétegezni. 60 ml a kieszerelése, átlagban ezek 50 ml-k, ezért is nagyon szeretem. Kombinált bőröm van de az arcom minden részén ugyanúgy szívódik fel és nem érzem utána egész nap.

Purito Centella Green Level Recovery Cream

Purito Centella Green Level Recovery Cream
2020. június 12.

3 használat után látom a különbséget, a korábbi pattanásaimból fennmaradt hegeket már két nap után csökkentette, nem csodakrém de remekül teszi a dolgát. Az illata egyáltalán nem zavar, állaga kellemes, gyorsan felszívódik, ez az első repair krémem, és nagyon megvagyok vele elégedve. Nagyon jó összetevői vannak, ímádom az ázsiai gázlós termékeket, és nálam már beváltak, azért rendeltem ezt is.