SchSzilvia

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neutrogena Deep Moisture Oil-In-Lotion

Neutrogena Deep Moisture Oil-In-Lotion
2018. január 16.

Rendkívül elégedett vagyok vele. Télen nagyon száraz a bőröm, ellenben nyűgnek tartom a folyamatos, ámde hiábavaló testápoló kenegetést. Viszont amióta ezt megtaláltam, szívesen és eredményesen kenegetek naponta. Nagyon könnyű elolszlatni, de érezni hogy tartalmas krém. Illata visszafogott, kellemes, nehezen tudom elképzelni hogy valakinek bántaná az orrát. Hamar beszívódik, és bár én lefekvés előtt szoktam használni, el tudom képzelni hogy felöltözzek rá, nem marad zavaró réteg, csak ápolt bőr érzet. Amikor elkezdtem használni, volt mit helyrehoznia, de ma már kihagyhatok egy-egy napot, nem fog másnap kiszáradni a bőröm, ápolása tehát hosszantartó, nem csak felszínes. Fontos hogy szerintem téves a kiszerelés: én egy Tescoban ennyiért, kb 1600 Ft-ért 400 ml-eset vettem! A 250 ml-s szerintem 1100 Ft körül van ha jól emlékszem. Nagyon megéri, újra fogom venni.

Barnängen Midsommar Glow Shower & Bath Gel

Barnängen Midsommar Glow Shower & Bath Gel
2017. december 11.

Emiii véleményét osztom ezzel a tusfürdővel kapcsolatban, és egy másik Barnängen testápolóra is az imént adtam 2 csillagot. Hatását tekintve nem volt vele semmi extra gond, számomra átlagos tusfürdő, nem túlzottan szárít, csak kicsit, nagyon-nagyon habzik (amiről nekem mindig a töménytelen mennyiségű SLS jut az eszembe), csak hát nagymama parfüm "illatú". Szubjektív, tudom, de mégis. Nem valami fiatalos, vagy frissítő. A kezdeti lelkesedés során vásárolt egy testápoló és ezen tusfürdő után elpártolok a márkától.

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej
2017. december 11.

Én nagyon szeretem ezt a testápolót, hosszantartóan táplálja a száraz bőröm. Sűrű, könnyen eloszlatható, és az én száraz bőrömbe hamar be is szívódik teljesen. Az illatát is nagyon szeretem, testes, diós, télen tökéletes. Még csak az első tubust használtam el belőle, de újraveszem mindenképp.