Schuy

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Helia-D Regenero Korpásodás Elleni Sampon (régi)

Helia-D Regenero Korpásodás Elleni Sampon (régi)
2017. szeptember 11.

Nagyon makacs csúnya korpás fejbőrrel küzdök már évek óta, és az utóbbi hónapokban még durvább lett a helyzet. Több méregdrága készítményt is kipróbáltam előtte, de egyszerűen nem használt egyik sem. Már végső elkeseredésemben vettem meg ezt a sampont, gondoltam hátha... és csodák csodájára nagyon is bevált. A viszketést és a korpát már az első használat után csökkentette, kezd szépen rendbe jönni a fejbőröm! Tény, hogy kicsit szárítja a hajat, nehéz kifésülni a vizes hajat, balzsamot vagy kifésülést segítőt mindenképpen ajánlatos mellé használni.
Én örülök,hogy kipróbáltam, életmentő volt :) jár az 5*

Bioderma Node K Sampon

Bioderma Node K Sampon
2017. szeptember 11.

Már évek óta időszakos makacs korpával küzdök. Bőrgyógyászom ajánlására vettem meg ezt a sampont, húztam is a fogam, mert elég borsos ára van, de ha ez segíteni tud a problémán, akkor legyen. Sajnos nálam pénzkidobásnak bizonyult :( Elhasználtam az egész tubussal és mondhatni cseppet sem enyhített a tüneteken, nem múlt el a makacs korpa, és a viszketés is maradt.
Nekem nagyon nagy csalódás...

Catrice Sun Glow Mineral Bronzosító Púder

Catrice Sun Glow Mineral Bronzosító Púder
2017. augusztus 10.

Bronzosítók terén nagyon tapasztalatlan voltam/vagyok, viszont ezzel a termékkel nagyon meg vagyok elégedve! Nagyon világos a bőröm, viszont ezzel a bronzosítóval végre egy kis életet tudok lehelni az amúgy fakó arcomra :) Szép a végeredmény, és tartós is. Ráadásul már használom kb 2 hónapja, de még mindig olyan mintha semmi sem fogyott volna belőle. nálam 5*