schzsofi

Regisztráció dátuma: 2016. október 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2018. december 11.

DM dobozban volt: egyszerűen fenomenális az illata!!!!! Mondom ezt úgy, hogy semmiféle rózsa illatot nem kedvelek :D Zuhanyzás után 20 percig csak szagolgattam magam, és nem bírok vele betelni!
Az állaga jó, krémes, de nem az a nagyon sűrű, amitől úgy érzed, sosem tudod lemosni.
Igazából nekem sosincsenek nagy elvárásaim egy tusfürdővel, de ez most magasra tette a mércét. :)

Catrice Ultimate Matt Lipstick

Catrice Ultimate Matt Lipstick
2018. január 4.

A véleményem abszolút pozitív. Rúzs, tehát nem az a teljesen rászáradó, matt, és levakarhatatlan, mint a folyékony rúzsok. Ezzel ellentétben tényleg matt, intenzív a színe, rúzshoz képest igen tartós, selymes érzés az ajkakon. Egyáltalán nem szárít, annyira kényelmes viselni... :) A tartósságával nincs gond, evés/ivás után újrakenhető, kis részen akár tükör nélkül is, gyorsan. Egyenletesen kopik, bár nekem egy barnás nude színem van, azt hiszem a 010-es, aminek azért a kopása nem annyira feltűnő, mint egy vörösé. Mindennapi rúzs, tökéletes a hétköznapokra is! 5 csillag, viszont én még csak kb 5 színt láttam belőle, remélem bővítik majd a kínálatot. :)

Golden Rose Perfect Lashes Eyeliner

Golden Rose Perfect Lashes Eyeliner
2017. július 6.

Őszinte véleményt fogok írni!
Fél órája hozta meg a futár, PinkPandáról rendeltem.
Első benyomás: olcsó csomagolás (csikorog a műanyag, amikor letekerem a tetejét), hatalmas kiszerelés.
Majd kipróbáltam a kezemen: tökéletes fekete szín, de iszonyatosan vizes volt, és átlátszott, egyszerűen csak az járt a fejemben, hogy szeretheti ezt ennyi ember? Végülis olcsó...
Aztán élesben kipróbáltam: szerintem életem első tökéletes tusvonalát tudtam vele meghúzni, és kb 1 perc alatt. Iszonyat könnyű használni, és a szemhéjon már egyáltalán nincs vizes hatása, intenzív, tömör fekete, és egyszerűen TÖKÉLETES!
Este updatelek a tartósságát illetően, viszont azzal szemben nagyon nagy elvárásaim vannak, hiszen egy tust illetően az a fő szempont szerintem!
Jelen állapotban abszolút Number1, este jövök!