scooterga22

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Vollaré City Körömlakk

Vollaré City Körömlakk
2013. május 31.

290 forintért vettem.. de nekem nagyon bevállt :) 4 nap alatt meg sem kopott... :D Csupa pozitív véleményem van róla!!!! :)

Balea Professional Mélytisztító Sampon

Balea Professional Mélytisztító Sampon
2013. április 28.

Szerintem okés ez a sampon.. hosszútávról még nem tudok beszámolni.. de elsőre nagyon jól esett a hajamnak! :)

Update: Már lassan elfogy, és ezzel a lendülettel a hatása is kezd csökkenni. Nekem eddig nagyon jól megszüntette a zsírosodást, de most kicsit megint rosszabb. Most azon gondolkozom, hogy kipróbálom a koffeinest is és ezzel felváltva fogom használni. Mindentől eltekintve még mindig ez volt a legjobb sampon a zsíros hajamnak!

Ud2: kitaláltam, hogy cseppentek hozzá némi teafa és rozmaringolajat.. El kell mondjam, kedvencem lett így :) És nem zsíros, csodaszép tartású a hajam! Az illóolajokat pedig mindenkinek ajánlom!!

Balea Professional Coffein Sampon (régi)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)
2013. április 21.

Sok jó vélemény alapján bizakodva vettem meg... De sajnos életem legrosszabb samponjára tapintottam.. Nyilván minden haj, fejbőr más.. Nekem sosem volt még ilyen zsíros a hajam sampontól például 1 nap után.. és elképesztően viszket a fejbőröm. Csak azért kap egy csillagot, mert mosás után olyan puha volt tőle a hajam, hogy nem kellett rá kifésülős balzsam sem.. De hogy még ennek ellenére is ilyen zsíros legyen.. hát na. . :(