sdiablo

Regisztráció dátuma: 2016. november 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. november 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2018. április 12.

Terméktesztelésre kaptam. Nem lenne rossz, nálam nem csinált pattikat és mitesszereket, szépen védi a bőrt a naptól és talán valamennyit a ráncokon is segít, DE az illata számomra nagyon irritáló. Sok ilyen drága, patikai krémmel ez a gondom, hogy alkohol és/vagy parfüm van bennük, pedig ezek nélkül tökéletesek lennének! Azért elhasználtam, az ismerőseim nagy része is meg volt elégedve vele a kiosztott termékminták alapján.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. április 12.

Nyilván nem egy professzionális sminktermék, de nem túl csúnya bőrhibákra, főleg pigmentfoltokra, kisebb pattanásokra nagyon jó! Nálam napközben elég egyszer újrakenni, alapozót szinte soha nem használok, ez általában elegendő. Az ára szuper, drogéria függő, de több árnyalatban is elérhető, ajánlom mindenkinek!

Sally Hansen Cuticle Rehab

Sally Hansen Cuticle Rehab
2018. április 12.

Minden női táskában ott lenne a helye, annyira jó! Sajnos nagyon csúnyán ki tudnak száradni a körömágyaim, ha visszavagdosom, még csúnyább, körmöshöz meg valahogy mindig idegenkedtem eljárni. Reggel és este szoktam használni, hamar beszívódik és valóban, azonnal szebb látványt nyújt.