Sdweller

Regisztráció dátuma: 2011. október 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Vichy Normaderm Szépítő Hatású Hidratáló Arcápoló Zsíros, Pattanásokra Hajlamos Bőrre

2012. május 8.

Először a kis tesztes kiszerelést próbáltam.. és nagyon elégedett voltam vele.Gondoltam, egye fene megveszem a nagyot. Korábban már vásároltam Vichy terméket így kaptam a Gyógyszertárban egy kis "gyűjtőt" amivel kedvezményesen vásárolhatok Vichy termékeket.. ennek reményében meg is vettem. Pozitív ,hogy ajándékba kaptam egy arctisztítót ami 30ml +neszeszert.Az arctisztító önmaga se egy olcsó mulatság és szerintem így is megérte.Na de a krém a lényeg:
Nekem nem volt (még) problémám vele.. könnyű,kellemes érzést ad a bőrömnek,és letisztult az arcom tőle.Igaz kinek milyen a bőre.Szerencsére nem volt vele gond, remélem nem is lesz [:

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. április 17.

Annyira nem rossz ez.. jó illata van, vmennyire fed is.. az arcom puhább lesz tőle, hidratál is. Persze az atom durva bőrhibákat nem hiszem ,hogy tökéletesen elfedi.. . csak sajnos mindig az a fránya árnyalat a probléma.. annyira sötét a világos árnyalata is az arcomon ,hogy fájdalom.. ez a fehér bőr átka. :(

Manhattan Multi Effect Eyeshadow (régi)

Manhattan Multi Effect Eyeshadow (régi)
2012. január 9.

Nagyon szépen pigmentált, tartós és megfizethető, bár tényleg kicsi kiszerelésben van.Nah de megkapja a maxot.