seahorse

Regisztráció dátuma: 2019. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Dercos Densi-Solutions Dúsító Sampon

Vichy Dercos Densi-Solutions Dúsító Sampon
2019. november 12.

Már az elődjét is használtam és szerettem, ez pedig mindent visz. Én dupla akcióban vettem (2. féláron) több mint fél éve és még az első doboznál tartok. Az illatát nagyon szeretem, frissítő-gyógynövényes-mentolos, úgy érzem a fejbőrömet is tényleg frissíti. Vékonyszálú a hajam és dúsabb hatást kelt mióta ezt használom, jobb a tartása is. Nekem egyáltalán nem szárít, bár a göndör hajam miatt minden alkalommal használok balzsamot. Tényleg nem olcsó, de akcióban szerintem nagyon megéri, főleg úgy, hogy nagyon kevés kell belőle, szerintem jóval kevesebb is elég mint más samponokból.

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor
2019. november 12.

Imádom! Évek óta használom és évek óta jól teljesít! A kék kupakosat is próbáltam, de ez az igazi! Nem izzadok és egész nap illatos maradok, ezt más dezodor nem tudta hozni.

Magister Products Séance Hiperaktívszenes Pakolás

Magister Products Séance Hiperaktívszenes Pakolás
2019. november 12.

Sajnos ezt a vásárlást tényleg pénzkidobásnak érzem. Szerintem nagyon drága, viszonylag kis kiszerelés, sokat kell felhasználni ahhoz, hogy el tudd dolgozni az arcon. Lemosás után még vakarhatod a pórusokból a fekete maradékot, nekem ez után a maszk után is olyan érzésem volt mintha valamilyen viaszos réteg lenne az arcomon. Mikor használtam - bár másik termékeket is használtam abban az időben - több pattanásom jött ki mint korábban bármikor.