Best of Beauty 2019

Seahorse82

Regisztráció dátuma: 2014. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Carolina Herrera 212 VIP Party Fever

Carolina Herrera 212 VIP Party Fever
2018. július 6.

Többszőr próbáltam, nekem nagyon tetszik. Ha valakinek lenne eladó, kérem jelezze!

Thierry Mugler A* Men Pure Malt

Thierry Mugler A* Men Pure Malt
2017. december 19.

Felkeltette az érdeklődésemet, mivel azt írta valaki, hogy szegfűszeges édes illat. Sőt fragranticán egyenesen olyan édesnek írtak, hogy nagyon nőies. Ezen felbátorodva magamnak megrendeltem. Hátha női bőrön is szépen viselkedik. Rajtam ez nem unisex és nem is nőies. Elég férfias illat, amit inkább nem mernék hordani. Kicsit füstös, nagyon kicsit érzem a whiskey illatát. De egy nagyon bőrközeli illat. Szerintem ez egy sexi férfi illata. Megmondom őszintén édesnek sem érzem. Ahogy melegszik egyre fűszeresebb. Igazi Mugler alkotás. Majdnem minden illatát kedvelem. Abszolút nem egy hétköznapi lityi lötyi. Férfi viselője biztos nem marad észrevétlen ezzel az illattal. Én biztos utána szimatolnék:)

Thierry Mugler A*Men Pure Malt Creation

Thierry Mugler A*Men Pure Malt Creation