Sepi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír
2019. augusztus 7.

Az a mennyei illat! :) Szuper kis termék, tökéletes testradír. Az ára nagyon baráti, nagy mennyiséget kapunk. Természetes összetevőkből áll és állatkísérlet mentes! :)

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal
2019. augusztus 7.

Hamar beszívódik, kevés is elég belőle. Puhává varázsolja a bőrt, ami napokig érezhető. Az illata nekem olyan semmilyen, semleges, viszont a tudat, hogy nem tesztelték állatokon és szinte csak természetes összetevőkből áll, mindenért kárpótol :)
Sokkal jobbak az összetevői, mint egy The Body Shop-os testápolónak és az ára is sokkal barátibb.

Isana Sensitiv Pumpás Dezodor

Isana Sensitiv Pumpás Dezodor
2019. február 27.

Hmm.. látom megoszlanak itt a vélemények ezzel a dezodorral kapcsolatban. Nos nekem is fő szempont, hogy alumínium-mentes legyen a termék és lehetőleg állatokon se teszteljenek. Ez a termék mindkettőnek eleget tesz és az illata is remek, akárcsak az ára. Még csak egy hete használom, de azt kell mondjam ez az egyetlen alumínium-mentes dezodor, ami az Old Spice mellett úgy néz ki, beválik. Tény, hogy többször is újra szoktam fújni napközben, de ezt leginkább azért teszem, mert remekül felfrissít. A többi alumínium-mentes dezodor a nyomába sem ér (kivétel Old Spice).
Ja és ha határozottan fújja az ember a bőrére, akkor egyáltalán nem habzik ;)