SerEni

Regisztráció dátuma: 2022. május 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2022. május 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Listerine Professional Gum Therapy Szájvíz

Listerine Professional Gum Therapy Szájvíz
2022. szeptember 20.

Felső fogaim tövénél az ínyem begyulladt, pirosan virított.
Első körben elhasználtam egy egész Meridol szájvizet, de semmilyen eredményt nem értem el vele + gingisol plusz oldattal is próbálkoztam de hiába.
Ezt követően újra keresgélésbe kezdtem, és erre esett a választásom.
Betartva a használati utasítást (mint, ahogyan az előzőnél is), már a 2. napon látható volt a javulás 3. napon már nyoma sem volt a pirosságnak. Én nem higítom vizzel.
Használatot megelőzően volt egy fogkőleszedésem is, ami biztosan befolyásolta a javulást, de tuti, hogy a szájvíz nélkül nem jött volna rendbe 100%-osan az ínyem.
Nekem csodaszer kategória! Több, mint egy hete használom de ha elfogy biztosan újraveszem.
Az íze, erőssége nekem megfelelő, de a hatása a legfontosabb. :)
Az ára kicsit magas a kiszereléshez mérten, de megéri!

Avon Ultrakrémes Ajakrúzs

Avon Ultrakrémes Ajakrúzs
2022. június 20.

Egy szóval: csalódás.
Bővebben:
Ripe papaya színben rendeltem.
Az illata valóban kellemes talán az egész rúzsban ezt tudom a legpozitívabban értékelni.
Kitekerve a rúzst megegyeszik a színe azzal, amit mutat a katalógus de csak addig amíg használatra nem kerül sor. Felkenve már aligha van köze ahhoz, amit a sminkelt fotón láthatunk természetesen hibátlanul.
Foltosan fed, egyetértek az előttem lévő értékelésben leírttal. Teljesen olyan, mint ha egy gyenge nagyon csúszós mászós ajakápoló lenne. Az ultrakrémes kifejezéshez köze nincs.Tartóssága, pigmentáltsága pedig siralmas.
Úgy is próbáltam, hogy alapozót tettem a rúzs alá, sajnos nem jobb úgy sem.
Nem nagy összeg az ára, de azért jobbra számítottam.
Tanuló pénz. Vannak az avonnak jó termékei ( pl. Szájfény) de hogy rúzst soha többet nem rendelek az fix.

Bioderma Atoderm Intensive Balsam

Bioderma Atoderm Intensive Balsam
2022. május 3.

Más Bioderma krém használata által mertem bizakodva megvásárolni ezt is. Nem bántam meg!
A kisfiamnak lett rá szüksége miután a lábán piros száraz ekcéma foltok jelentek meg. Bórgyógyász által felírt gyógyszertári kenőcs mellett kiegészítésnek a későbbiekben pedig mai napig ezt használom neki egyedüli testápolóként.
Tökéletes megelőzésre is ugyanakkor néha használattól független még is elkezd itt ott foltokban kipirosodni a kisfiam lába. Ezzel bekenem és csodát művel. Egyrészt nem engedi hogy szárazzá váljon és sebesedjen másrészt pedig gyönyörűen elhalványúl a kipirosodás és el is tűnik az ekcéma. Tehát hiába előjön a krém használata mellett, mégis a krém segít helyrehozni a bőrét.
Az én kezemen is sokat segít. Gyakran kirepedezik az ujjam több helyen is, sokszor még hámlik is olyan száraz. Éjszakára bekenem a kezem, cérna kesztyűt húzok rá és 2-3 nap alatt nagyon szépen helyrehozza.
Nekünk csodaszernek számít.
Nem kerül kevésbe de megéri az árát.