Severynight

Regisztráció dátuma: 2017. április 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 27.
Bőrprobléma: -

Giorgio Armani Sì Fiori EDP

Giorgio Armani Sì Fiori EDP
2019. július 31.

Olyan mint az üveg, könnyű édes rózsaszinlé. Pihe puha vaníliás vattacukor. Jól kevert illat, de nekem az eredeti Sí többet adott, fioriban nem találok jellegzetességet.

Serafim Kókusztejes Hajmosó Szappan

Serafim Kókusztejes Hajmosó Szappan
2019. július 31.

2 hónapja használom kb. A hajmosást el tudom tolni 1-2 nappal, hogy vállalható legyen az amúgy gyorsan zsírosodó hajam. Illatfelhőt nem lehet kidörzsölni belőle, az én hajamon nem is habzik, de ennek ellenére érzem az alapos tisztító hatását. Balzsam használata elengedhetetlen utána, mert érdes szénaboglya végeket kapsz hajmosás után, de a kondicionáló után semmi probléma nincsen vele.

Dolce & Gabbana Sicily

Dolce & Gabbana Sicily
2019. július 30.

Ez mindenidők kedvence. A parfümök királynője. Annyira hiányzik! Szenvedélyes és szexi! Talán 15 éves lehettem mikor elkezdtem használni, és számtalan üvegcsét kiürítettem, míg meg nem szüntették. A mediterrán forró napsütés egy egyszerű letisztult palackba zárva. Első szippantásra ijesztő, sok, talán még retró is, a pézsma, szantálfa és erős pacsuli illat üti meg az érzékeidet... Majd elkezd felolvadni a bőrön mint egy krémes olaj. Szerintem tovább tart egy napnál (buli után ha csak beesel az ágyba másnap még bőven vele ébredsz) a ruhákon is tartós. Elegáns de mégsem kizárólag alkalmi parfüm. Most már felnőttként munkában, az irodában is viselném. Reggelente 1-2 fújás, egésznap tartó boldogság a lelkemnek. :)