shadowcat_net

Regisztráció dátuma: 2011. november 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2012. április 26.

Hát Lányok ezt kifejezetten a Ti ajánlásotokra vettem meg, de nem tudok róla pozitívan nyilatkozni:( Első használatra egy álom volt a hajam, akkor pakolásként használtam, majd még párszor szintén pakolásként, azt vettem észre h kócos lesz és olyan nem tiszta érzetet nyújt. (Természetesen kimostam szépen a hajamból, nem maradt benne anyag, de még így sem volt az igazi). Aztán párszor próbáltam úgy hogy csak keveset teszek rá, 1-3 perc és kimosom, de ugyanúgy kócolódik a hajam, Elveszítette minden fényét és nagyon nem kelt egészséges hatást :( Adok neki még 1 mosásnyi időt és megválok Tőle, mert rég nem utáltam ennyire a hajam, mint mióta őt használom.

The Body Shop Kókuszos Tusfürdő (régi)

The Body Shop Kókuszos Tusfürdő (régi)
2012. április 23.

Nagyon szeretem a kókuszos termékeket, ennek a típusnak megvolt a testradírja és a testvaj változata is, azokat imádtam, de a tusfürdő olyan mintha hamar romlana vagy nem tudom, avas illata volt már kicsivel a felbontás után is, és nem csak nekem. Nagyon hamar romlik :(

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2011. november 15.

Nekem a Rose Gold árnyalat van meg. Első látásra egymásba szerettünk. Csodaszép szín, szépen építhető, jól tapad, szavak sincsenek rá! Egy probléma van, így ahogy jön a téli "sötétebb" időszak kicsit sok a csillogás amit ad egész napra. Ha ezzel valakinek nincs problémája, vegye és vigye:)