Sharklady87

Regisztráció dátuma: 2014. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Klairs Fundamental Nourishing Eye Butter

Klairs Fundamental Nourishing Eye Butter
2020. október 29.

3db mintát kaptam belőle a Wishtrendtől rendelés mellé. Nekem még ilyen jó hidratálóm sosem volt. Mivel sok aktív formulát használok, ezért hidratáláson és nyugtatáson felül másra nem vágyom, illetve, hogy ne legyek tőle fényes. Mellé én használok további hidratáló termékeket, amik többnyire "tonikok", mint pl a Geek&Gorgeous terméke is. Ez a krém valami mesés. Krémes, könnyen kenhető gazdag állaga van, amitől a bőröm nem fullad és nem ragad. Sokáig az Ordinary hidratálóját használtam, amíg észre nem vettem, hogy az alatt azonnal elkezdek izzadni, valamelyik összetevő olyan, mintha nem szívódna fel nekem, mindamellett, hogy szépen hidratált. De ez a krém egyszerűen kifogástalan. Neve ellenére én nem csak szemre kentem, mert én nem hiszek a szemkrémekben, teljes arcra kentem esténként a kis tasakokat és nagyon hiányolom, mióta elfogyott. Teljes arcra használva drágának számít az biztos, de mivel már nagyjából minden krémet kipróbáltam olcsótól drágáig és még soha semmi nem hagyta ilyen puhán és egészségesen a bőrömet ragadós érzés nélkül, ezért nekem ez ennyit megér. Ha tudtok belőle mintát szerezni, akkor próbáljátok ki előtte persze, mert lehet nem mindenkinek válik be. De az én zsíros, pattanásos bőröm nagyon szerette és nem okozott problémát, akár aktívokra kentem, akár anélkül.

Fenty Beauty Gloss Bomb

Fenty Beauty Gloss Bomb
2020. szeptember 16.

Sosem voltam szájfényes típus, szóval a tény, hogy a Fenty Glow árnyalatból már a második tubus végén járok, az önmagában elmondja mit gondolok. Nagyon kényelmes, nem ragad és tartós is (ha nem eszek meg iszok, azért ez mégiscsak szájfény). Már megvettem a Sweet mouth árnyalatot is és tervezek beszerezni még többet. Az applikátor nagy, de könnyen kontrollálható vele a termék. Az utazó méret nekem elég volt fél évre rendszeres használat mellett, most a nagyot lassan egy éve használom. Amikor már kevés van az üvegcsében akkor egy tiszta fülpucival ki tudok még tunkolni belőle pár hétre valót. A csomagolás tartós és bírja a strapát, nem kopik és törik, az illata nem változik meg hamar. A Fenty Glow egy enyhén nude árnyalat diszkrét csillogással, az én sárgás tónusomhoz teljesen jól passzol, de most már a neutrális és rózsaszínes bőrűek is találnak belőle passzoló árnyalatot. Egy nagy hibája, hogy itthon nem lehet kapni, de lehet jobb is, különben már megvettem volna az összes árnyalatot. Az illata sem erős, én nem is érzem.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint

Fenty Beauty Stunna Lip Paint
2020. szeptember 1.

3 árnyalat van meg, Unbutton, Uncuffed, Uncensored. Nagyon folyékony formula ami kb fél év után szétesik az üvegben, ezért használat előtt össze kell rázni alaposan. Az üveg flakon ellenére csomagolása stabil és nem törékeny, szépen megáll a polcon is. Az applikátorral könnyű dolgozni. De. És most itt főleg az Uncensored pirosról beszélek, kiszalad a szám szélén az apró ráncokba, még szájceruzázva is. Ejnye-bejnye. Használtam már sok folyékony rúzs formulát, de ilyen durván még egyik sem "bleedelt" és nyilván egy piros árnyalatnál elég zavaró, Halloweenkor még elmegy Jokernek, de hétköznapokra túl körülményes. Nem hipertartósak, ivást még bírják, evést már nem annyira. Fixálással ugyanez és nem is teljesen transferproof-ra száradnak. Mivel sokba kerül az én pénztárcámnak és beszerezni is nehéz, nem fogok szerintem többet venni. Szép, szép, de azért vannak ennél jobb formulák a piacon. Persze ez mindenkinek egyéni. Referenciaként, nekem a kedvenc formulám a Lime Crime Cashmere, meg a JS Velour Liquid Lip, olcsóbbak közül, pedig a Lovely Long lasting illetve a Nyx Liquid Suede.