Shopaholic

Regisztráció dátuma: 2015. február 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

pH Control Oil

pH Control Oil
2021. március 17.

Bár koronavírusos (a leírás szerint ennek leküzdésében segít) nem voltam, de volt alkalmam kipróbálni a terméket. Nagyon erős illata van, ezért a helyiség területéhez mérten kell alkalmazni, mert ha sokat csepegtetünk, akkor zavaró lehet, egyébként kellemes, friss illata van. A COVID okozta nehézlégzésen nem tudom mennyire segítene, de a megfázásos/köhögéses tüneteim sokat javultak a használata mellett. Általában napokig tart az éjszakai fulladásos köhögés ha beteg vagyok, de ezzel az olajjal 1 éjszaka alatt szinte teljesen elmúlt.

Garnier Fructis Banana Hair Food Sampon

Garnier Fructis Banana Hair Food Sampon
2020. október 29.

Csak az illata miatt érdemel 2 csillagot.. első hajmosásnál imádtam, de utána elkezdte iszonyúan szárítani a festett szőke hajamat és a bőröm is elkezdett korpásodni tőle, ami a hajamra egyáltalán nem jellemző. Egy flakont sem tudtam teljesen elhasználni.

Ilcsi AHA-s Biológiai Hámlasztó Peeling

Ilcsi AHA-s Biológiai Hámlasztó Peeling
2019. február 2.

Én az Ilcsi szepsegmanufaktura szalonba mentem először, ott részletesen megmutatta és elmagyarázta a kozmetikus hogyan kell feltenni, majd leírta, hogyan és mikor csináljam végig a kúrát és mire figyeljek. Megvettem ezt, az esemény előtti pakolást és a Rozi szérumot. Meg nem vagyok a kúra végén, hatra van 3 alkalom, de már most látványos a változás. Halványabb hegek, kisebb porusok és egyenletesebb arcbor. Néha kijön 1-2 pati, de gyorsan eltűnik.

2 ÖSSZETEVŐ