SierraBp

Regisztráció dátuma: 2012. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2013. június 12.

8.13-as árnyalattal festettem. Ammóniamenteshez képest, tök jól világosított, és ősz hajszálakat is befogta.
pedig Közép/sötét barna hajam van (lenövést-ahol eredeti pedig a hajszínem ) szépen befogta, világosította közép szőkére.
(eddig is 8-as árnyalattal festettem) és így hogy az egészet befestettem ezzel, szép egységes árnyalata lett.

Maradok ennél a festéknél a jövőben.

Max Factor Kohl Pencil Szemceruza

Max Factor Kohl Pencil Szemceruza
2013. április 19.

Szuper!

puha, könnyű vele dolgozni. Szép erős színe vagy, nagyon gyorsan fel lehet vinni és jól rajzolható.
(én régebben,több éve, vettem más szemceruzát,irtó kemény volt, úgyhogy fel is hagytam az ilyenekkel).
De most DM akcióban a Max FActor, Defy szempilla spirál mellé kaptam ajándékba. És tök jó! Nagyon elégedett vagyok vele.

Tartósság: mint minden szemhéjra rakott cucc, akár szemhéjfesték, ez is kopik nap közben. De elég volt délben egyszer még áthúznom, és egész nap tökéletes volt. Nem láttam elkenődést sem.

Szuper! NAGYON elégedett vagyok vele, meg a Cump Defy spirállal is :)

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2013. április 19.

tegnap előtt vettem, szóval már 2x használtam:
eddig Clinique High impact-et használtam , már majd 1 éve megvan és még mindig jó. De akció volt a DM-ben és gondoltam kipróbálom ezt. Nem bántam meg:
a természetes , de látványos szempilla híve vagyok:
Ez a Clump Defy spirál tök jó (összességében minden szempontból), szép mély fekete színe van, nem érzem hogy nehezítené, vagy zavaró lenne napközben. Ami nagyon tetszett benne, hogy szépen felfelé göndörítette a pilláimat. A keféje abszolút tuti, nagyon gyorsan lehet vele dolgozni, és kényelmes,kézre áll. Jól fedi a pillákat, nem ragad össze.
Nálam egyáltalán nem pergett és nem kopott le (ja olyat vettem Duna Plaza,DM, hogy volt rajta a terméken pici fólia, így biztos hogy új, nem nyitogatták, nem egy beszáradt vackot vettem :)

DM-ben volt 25% kedvezmény és még egy szemceruzát is kaptam hozzá. (az is szuper, Kohl pencil névre hallgat.) Úgyhogy a 2 terméket 5,800 Ft helyett 3,000 Ft-ért megkaptam.

Maximálisan elégedett vagyok vele.