simikitty

Regisztráció dátuma: 2014. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó
2017. február 1.

A 020-as alapozó tulajdonosa vagyok, amely tökéletes az arcomhoz. Imádom használni, olyan finom illata van. És az állaga is valami mesés. Öröm használni, olyannyira hogy nem untam még meg, ami nálam nagy dolognak számít. Minden használatnál előjön az "oh ez mennyire kellemes" érzés. Fél éve ezt használom rendszeresen, és csak most fogyott ki az első üveg. Újra fogom vásárolni az biztos!

Nem szeretem magamat fényképezni, de amikor utoljára ezt tettem, és viszont láttam magam lenyűgözött az, hogy mennyire szép lett az arcom. Egységes, természetes, babás.

Csak ajánlani tudom, akinek elég a közepes fedés!

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2016. október 9.

Nem gondoltam volna, hogy ezt a terméket ennyi dicséret után le kell hogy húzzam :(
Ezer éve vágyom rá, már bánom, hogy megvettem. Nem dobom ki, de nem tudom mit kezdjek vele. Glamour kuponnal vettem meg a Bittersweet árnyalatot. A problémája az, hogy mivel gyorsan szárad foltos marad. Látszik, hogy hol kentem fel először. Mivel ez a kontúr, ezért az teljesen látszik....
Eddig 2 folyékony rúzst teszteltem. Ezt és a Pupa matt lip fluid-t. Nagy reményeket fűztem ehhez, de sajnos nem jó :( Maradok a Pupa-nál, és addig is tesztelgetek más márkát is.

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2014. március 1.

Szinte a legtöbb körömlakkom moyrás. Ebben az árkategóriában a legjobb minőség! Tartós, intenzív! A 4 csillagot azért kapja, mert lassan szárad, de én úgy vagyok vele valamit valamiért. Az áráért cserébe, hogy kicsit többet kell várnom vele míg megszárad.