SimonB

Regisztráció dátuma: 2019. május 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon
2019. október 4.

Csak jót tudok mondani erről a samponról, nekem nagyon bevált. Szuperérzékeny a fejbőröm, korpásodásra is hajlamos, szeborreás is...Szóval nem egyszerű. A hajam nagyon dús és nagyon vastagszálú, hullámos. A töve zsíros, a vége száraz. Ez a sampon megtisztítja, 4 napot bírja mosás után. Nem kell balzsamozni sem, a végét nem szárírja, könnyen kifésülhető és nem viszket a fejbőröm mosás után. Biztos nem jó minden zsírosodásra hajlamos hajra, de én imádom.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2019. május 30.

Felváltva szedem, napi két szemet a Magic Hair kapszulával. Emellett még szedem a Biotech Multi Mineral Complex tablettáját is, azt minden nap. Szerintem nagyon jó termék, ezzel a kombinációval maximálisan elégedett vagyok. Nem pattogtam ki tőlük. Nincs nagyobb étvágyam sem. Sajnos megbántam, hogy 3 hónapja levágattam nagyon rövidre a nagyon hosszú hajam és ezek a szerek egyértelmű, hogy gyorsítják a hajnövekedést. Csak ajánlani tudom.

Tangle Teezer The Ultimate Hairbrush

Tangle Teezer The Ultimate Hairbrush
2019. május 30.

A legjobb hajkefe minden hajtípus kifésülésére, legyen száraz vagy nedves a haj. Alig hullik vele a hajam és az eredmény nagyon meggyőző. Nagyon jó, hogy a sörték tartósak, erősek és nem vetemednek el a használattól, pedig nagyon dús és vastagszálú hajam van, enyhén hullámos, szóval fel van adva a lecke. És végre egy kefe, amivel nem úgy érzem, hogy csak a hajam felszínét simogatom, rendesen kibontja mindenhol. Drága, de tartós. Emellett egy körkefém van a hajformázáshoz és ennyi. Mintha minden nap fodrásznál jártam volna. Nagyon jó hogy van nyele, végre kézre áll. Egyszerűen jó vele fésülködni.