Sinsi

Regisztráció dátuma: 2018. június 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. június 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP
2022. március 11.

A kedvenc parfümöm lett!
Számomra az összes többi scandal eszméletlen büdös,ez az egyetlen ami szerelem.
Nálam nem a legtartósabb ami azt illeti,viszont az illata csodás és számomra igen is különleges a sok égetett cukros,mézes,tömeg parfümökhöz képest.
Mikor elöszőr kiprobáltam a müllerben,még órákkal később is folyamatosan megcsapott az illat és annyira megtetszett hogy nem hagyott nyugodni a dolog be is szereztem egyet.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2021. február 16.

Alapból Imádnám szerintem nagyon jól teszi a dolgát azt le számítva hogy undorító zöld szinű lesz a szemöldököm tőle. Már egy ideje meg van, nagyobb időközönként adtam neki egy-egy esélyt. A minap volt az utolsó hogy küzdöttem vele miután ismét zöld szemöldököt varázsolt egyből kukába dobtam.Kár érte mert maga a termék és a teljesítménye nem lenne rossz.

The Body Shop Festive Berry Cukros Ajakradír

The Body Shop Festive Berry Cukros Ajakradír
2021. február 11.

Az ize és az illata valóban nagyon finom de nem lehet rendesen fel kenni, a radirozó funkciója se igazán müködik. Próbáltam sima ajak ápolóként is használni illetve csak radirozásra is sehogy se vált be.Ápolni se ápol különösen.Rettenetesen drágának találom ehez a teljesítményhez. Szóval azon kivül hogy finom és a “csomagolása” tetszik, nem sok értelmét látom.El használom szép lassan de nem venném ujra.