Sissy01

Regisztráció dátuma: 2018. december 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Avon Superextend Szemhéjtus

Avon Superextend Szemhéjtus
2019. november 26.

Kb. 2 évvel ezelött vettem(igen 2...) zöld színben mert nagyon tetszett a katalógusban(!) De nem azt kaptam mint amit vártam. Én tudtam vele szép tusvonalat húzni de a színe olyan volt mintha fekete lenne, maaajd ha kicsit megdörzsöltem az ujjamal vagy tisztito pálcikácal akkor kezdte el kiadni azt színt amit eredetileg vártam volna tőlle...viszont igy hogy elmosodik igy nyilván nem lesz szép tusvonal...viszont lemoshatatlan,smink lemosóval is marad ott egy halvány csík. Számomra használhatatlan pont ezért van meg 2 éve, de legalább nem száradt be. Ami viszont hihetetlen. 😅

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2019. november 17.

Egy ideje szemeztem vele, csábított hogy csóki illata van de sokaltam az árát. Igy kupon napokon elhatároztam hogy kipróbálok egyet... Eleinte a Candy Man árnyalatot néztem de rózsaszines árnyalat nálam mindig kérdéses, végűl a párom mondta hogy legyen a Cacao Crush, biztos nagyon jol fog állni, és igy is lett! Nagyon szeretem,csodálatos színe van, a tartóssága is megfelelő,annyi hibája van hogy nem szárad le teljesen...de meglehet szokni. Viszont teljes áron szerintem nem éri meg.

Idő kőzben próbálgattam, de sajnos azt kell hogy mondjam hogy többszöri alkalom után sem lettünk jóba...Miután felkenem egyszerűen ragacsos marad...a szám belső felén nagyon csúnyány,darabosan kopik...A tartósága nem rossz, de nem venném meg újra. Az se biztos hogy valaha el fog fogyni...Ugyhogy csalódás. Igy 2 csillagra változtatom az értékelést, mert imádom az illatát, és nagyon szép színe van.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2019. június 6.

Durván 2 hónapja vettem, nagyon rávoltam kattanva de sajnáltam rá a pénzt, igy kupon napokon beszereztem. Sokan dicsérték külföldi oldalakon, youtuberek stb igy mondhatni csodát vártam tőlle.
Eleinte nagyon sok festéler vitt fel, és nem nagyon lehetett szépen megcsinálni vele a pillákat, igy egy világ omlott össze bennem, maaajd kis idő elteltével megpróbálkoztam vele megint, és nagyon szép pillákat varázsolt. 😍 több helyen is olvastam hogy hamar beszárad...remélem ez nem igy lesz, megszerettem ezt a spirált! Ha méghosszabb pilláim lennének,még szebbre meglehetne vele csinálni de sajna nem jó sorba áltam amikor pillát osztogattak...😅 Teljesen áron viszont nem venném meg!