SisyD

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2018. augusztus 17.

Nemrég kezdtem el használni, epilátor után szinte teljesen fájdalommentes ezzel ügyködnöm. A papírcsíkos módszer jött be nekem, valahogy nem sikerült gyurmáznom vele :D Rendes gyantával ellentétben a bőrön maradt maradékot könnyen lemosom vízzel, utána csak rövid ideig piros a bőröm. Még rá kell éreznem a tökéletes technikára, így még elég időigényes, folyik mindenfelé és nyilvánvalóan párszor túl forró is volt, kicsit soknak tartom a címkén jelzett időtartamot.
Eddig tapasztalt hatása nagyon jó, rendesen kihúzza a szálakat, bár helyenként többször át kell mennem, de ez benne van a pakliban.
Nem tudom még eldönteni rutin hiányában, hogy az én bénázásom miatt vagy amúgy is, de eddig a tégely épp 4 alkalomra elment. Bár tartósan szőrtelen marad a terület, még barátkozom ezzel a termékkel :)

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2018. július 22.

Kombinált arcbőröm van és a vizes alapja miatt a tartós műszempillát sem veszélyezteti és nagyon gyorsan beszívódik. Enyhe de nagyon finom illatát imádom. Mivel T-vonalban zsírosodik az arcbőröm, ezért a himalájai sós szappannal kombinálom és nagyon jól mérséklik a faggyútermelődést, hatalmas megkönnyebbülést okoztak! :)

Joanna Naturia Color Tartós Krémhajfesték

Joanna Naturia Color Tartós Krémhajfesték
2017. október 20.

Mindig visszatérek erre a termékre. Ár-érték aránya kedvező, kellékesnél 500-550Ft körül jutok hozzá, 214-es árnyalatot szoktam választani, ritkábban a 213-ast.
Ezüst hajszínem van (gesztenyebarnából világosított), mindig ezzel tudom a legszebb színeredményt elérni a legkevesebb károsodás nélkül. Nekem nem szárítja a hajam. Eddig mindig sárga maradt kicsit a hajtövem a szőkítés után, de most rájöttem, hogy ha Fanola No Yellow samponjával megmosom a hajtövem leszívása után, az sokat segít, majd azután festem a Naturia hajfestékkel.
Mivel megint újítottak rajta, most már könnyebb összekeverni a festéket az oxijával is.
A No Yellow samponnal teljesen tartós az élénk ezüst szín, imádom! :)

Update: Kipróbáltam a 210-es Natural Blonde árnyalatot is (előszőkített alapon). Elsőre túl világosnak tűnt, de valahogyan pár nap alatt (nem mostam meg) besötétedett és gyönyörű természetes színhatást kaptam! Azóta megmostam és tartja a színét.

240 Sweet Cappuchino előszőkített alapon szép szürkés-beige árnyalatot adott, a hajtőszőkítés után maradt sárgaságot teljesen eltüntette.