sixseven

Regisztráció dátuma: 2013. július 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Colour Flash Dúsító Szempillaspirál

Essence Colour Flash Dúsító Szempillaspirál
2015. szeptember 20.

Én eddig csak a kék változatát vettem meg, mert megtetszett a kék szempillaspirál egy lányon a buszon:) Ha szemben állnak velem nem észrevehető, hogy kékkel lennék kikenve, csak oldalról ha a fény úgy esik rá. Nagyon könnyen kenhető, bár a keféje miatt óvatosan kell, mert sok tud fent maradni, egyenletlenül és nehéz korrigálni. Gondolom a kefe az oka, de azért dúsít, viszont a sok festék miatt ami egy húzással felkerül nem hosszabbít.
Negatívuma, hogy ha szembe jut nekem olyan mértékig ég, csíp, viszket, hogy kell egy 5 perc mire nem folyik a könnyem.:( Csak emiatt 4*

Essence Maximum Volume Szempillaspirál

Essence Maximum Volume Szempillaspirál
2015. szeptember 20.

Mindig más és más szempillaspirált veszek. Nem találtam még meg az igazit, rendszerint az addig jól bevált kefe egy másik terméknél borzalmas. Szóval most őt vettem meg körülbelül 2 hónapja. Nekem az ilyen rövid, műanyag fogú kefék jönnek be, a többi nyakatekert újítással már nem tudok mit kezdeni.:D
Nagyon szeretem, nagyon szépen szétválasztja a pillákat, pont elég festék jut rájuk, nincs pókláb hatás, Gyorsan szárad és nyáron egésznap tartott a 40 fokban is. Arról, hogy göndörít vagy hosszabít-e nem tudok nyilatkozni, mert nekem szerencsére ilyen téren nincs gondom. Dúsítást nem tapasztaltam, de nem is ezért vettem.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2015. szeptember 20.

L'Oreal kompakt púderével együtt használom. Szerintem isteni, remekül lehet eldolgozni, bár én sosem alapozózom az egész arcom, inkább afféle korrektorként használom. Nagyon sokáig bírja még a nyári hőségben is. Egy idő elteltével teljesen összeolvad az arcbőr színével, alig észrevehető, hogy fent van.
Egyetlen negatívum, hogy megőrülök mire megtalálom a legmegfelelőbb árnyalatot. Rendszerint rosszat veszek, és még 2 összekeverésével se tudom a tökéletest belőni, szóval mikor mi sikerül, de a rose gold példul még az enyhén kreolos bőrömmel is képes elvegyülni:D