sjokoladekake

Regisztráció dátuma: 2017. április 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Lancôme Skin Feels Good Hydrating Skin Tint Healthy Glow SPF23 / PA+++

Lancôme Skin Feels Good Hydrating Skin Tint Healthy Glow SPF23 / PA+++
2019. szeptember 14.

Estee Lauder BB krémje helyett kerestem hasonló krémet, a Douglas-ban az eladó hölgy ajánlotta, szerinte ez jobb termék mint a Lancome BB krémje. Szerintem ez az egyik legjobb színezett krém amit valaha használtam, elégedett vagyok vele. Nem túl erős a fedése, de egységesíti az arcbőrömet, a kisebb pattanásokat elfedi. A Douglas eladó hölgy nekem a 01-es árnyalatot javasolta, megvettem, de nekem túlvilágosnak tűnt így beszereztem a 02-t is és az az igazi, így mindenképpen ajánlom kipróbálni, ebben biztosan segítenek az eladók.

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2019. május 13.

Számomra egyetlen előnye van ennek a terméknek, hogy nagyon könnyű lemosni: a nap végére ugyanis semmi sem maradt belőle, de annál több jutott a szemembe szelesebb időben. A jó értékelések miatt választottam, de úgy tűnik, nekem ez nem vált be. (De az tény, hogy amíg kitartott, elégedett voltam a kefével. Ebből a formájú szempillaspirál kollekcióból már többet is próbáltam, azokkal ezt nem tapasztaltam, mindet elhasználtam: Fatale, So Couture)

Ahava Ásványi Kézkrém

Ahava Ásványi Kézkrém
2019. március 29.

Kipróbáltam kb minden elérhető márka kézkrémét, testápolóját: Nuxe, La Roche Posay, Babe, Dove, Loccitane - de ez az Ahava volt a legjobb eddig. Ajánlom mindenkinek, akiknek az imént felsoroltak nem váltak be, és olyan krémet keresnek ami nem túl zsíros és viszonylag gyorsan felszívódik.