Slugclubpride

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrprobléma: -

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém
2021. március 8.

Pár hete használom, és nem tudom, hogy ez, az elődje (Happy Skin veszta) vagy a maszkviselés miatt de az államon nagyon sok pattanásom lett az utóbbi időben. (Azért gondolom, hogy ez lehet a ludas, mert niacinamidot is használok, és vitatott, de elvileg a C-vitamin-nia kombó tud pattikat gyártani.) Ettől eltekintve szebb a bőrképem, de ezt nem feltétlenül neki tudom be.
Előtte sokáig a pompomnak az arczseléit használtam (a C-vitaminos volt a kedvencem), azokat szerettem, de mivel őket nem tudtam sohase egyértelműen bekategorizálni hidratálókrémként, ezért gondoltam, hogy megpróbálkozok ezzel is. Szerintem vissza fogok állni a zselékre (már bekészítettem a levendulásat), de nem annyira a bőröm miatt, mint amiatt, hogy emellett a krém mellett mintha erősebben/gyorsabban nőne a csajbajuszom meg gyakrabban kéne a szemöldökömet szedni.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. március 8.

Egy hónapja használom reggelente, esténként meg ugyanennek a márkának a szalicilsavját, és szerintem nekik kettejüknek betudhatóan kevesebb és kevésbé látványos mitesszereim vannak. Itt is csak azt tudom írni mint a tesójánál, hogy szebb a bőrképem, jó hogy lehet kapni dm-ben és hogy nem megy rá az ember gatyája.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. március 8.

Körülbelül egy hónapja kezdtem használni esténként, úgy, hogy reggelente még megtámogatom a pofimat ugyanennek a márkának a niacinamidjával is. Szép lassan csökkenti a miteszereimnek a számát meg "mélységét." Szerintem összességében szebb lett a bőrképem (mondjuk az államon egy ideje pattanások vannak, de azt és nagyrészt a maszknak tudom be). Annak is örülök, hogy dm-ben lehet kapni, és hogy nem annyira drága.