Smell

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Dolce & Gabbana Light Blue Forever EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Forever EDP
2021. július 26.

Szerintem eddig ez a legjobb, legkülönlegesebb flanker. Szépek benne a fehér virágok, bár nem rajongok értük,mégis tetszik az összhang. Az első fél-1 óra az övék, aztán megjön az alap light blue egy árnyalattal citrusosabban.
Tartóssága közepes, - szillázsa is - kell 6-8 fújás, hogy észrevehető legyen, de melyik nyári illatbol nem?
Nem lett szerelem végül, de ez csak a fehér virágoknak szól, nem leszünk sosem igazán barátok. Feltettem eladásra, néhány próba után.

Dior Joy Intense EDP

Dior Joy Intense EDP
2020. január 6.

Először csodálkoztam,hogy tetszik egy ilyen rózsaszín "lötyi",aztán megnéztem az összetevőket.Ja,kérem! Bergamot,,neroli,vanília,szantál.. ezek nálam általában nyerők,úgyhogy alá tudom támasztani a kedvelésem.
Megvettem,hogy nehogy kifogyjak az idei tél favorit illatvilágából, -ami számomra inákbb tavasz,mint tél. Pedig próbáltam beállni a sorba,beszereztem Poison girlt, rendeltem a ház niche vonaláról Ambre nuit-t,Tom Ford Sahara noir-t,de nekem ezek a tavaszias lötyik fekszenek most.Ez van.:))
Finom,diszkrét,nem egy egetverő egyediség,kicsit olyan,mint az Addict 2 volt anno... azt is szerettem,bevallom töredelmesen.
Plusz jópont:férjem azzal a felkiáltással fogadott,hogy" de jó illatod van",amit eddig csak Light blue,DKNY woman,Tommy girl tudott nála kiváltani.

Dolce & Gabbana K EDT

Dolce & Gabbana K EDT
2020. január 6.

Juj,kedves Lapo,pedig hidd el,hogy női szíveket megdobogtató kis kreálmány ez..Olyan csodás,száraz fás leszáradása van,hogy a szemem is könnybe lábad!:)) A Terre d'Hermés mellett ő a másik khmm...hogy is mondjam..?levakarhatatlan leszek szerencsétlen férjemről!:D (Valószínűleg nem zavarja,mert használja dögivel.Vagy más nőstények is így reagálnak rá?:D)
Tartóssága nem a legjobb,de én még ezt is elnézem neki!
A 2019-es év legjobb ffi illata mainstream fronton szerintem!
(A kupak szörnyű,nem is értem...)