smilery.adri

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Oral-B Ultrathin Precision Gum Care Fogkefe

Oral-B Ultrathin Precision Gum Care Fogkefe
2019. március 4.

Korábban a Curaprox 5460-ot használtam fogorvosi javaslatra, de ennek a fogkefének van három olyan tulajdonsága, ami miatt jobban szeretem:

1. A Curaprox kefék (szerintem) legnagyobb baja, hogy nincs rajtuk semmilyen gumis rész, ami a fogást segítené. Jó, nem olyan nagy probléma, de a vizes kefe azért tud csúszni. (Bass technikával mosok fogat, ott azért jó, ha stabil a fogkefe.)
2. Az Oral-B-nek még kisebb a feje, mint a Cura-nak, ami a kicsi szájú/fejű emberek életét képes megkönnyíteni. Nagyon jól el lehet vele érni a hátsó fogak minden oldalát.
3. Árban is kedvezőbb, egy kettes pakkot vettem 1000 ft-ért a dm-ben.

Egyetlen negatívuma van, hogy szerintem túlságosan elvékonyították a szálak hegyét, ha nem jól mozgatom, meg tud szúrni. Kicsit ferdén tartva és mozgatva viszont teljesen jó.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2019. március 1.

Egyetértek Zsuzsóval. Wishes blogbejegyzése hozta meg a kedvem hozzá, és az összetevőket, valamint a mennyiséget nézve ez tényleg egy csoda. Előtte az Uriage testápolóját használtam, az is csodás, de ez is van olyan jó, ráadásul sokkal olcsóbban, és illatmentesen.

Kellemes, naturális a csomagolása, a pumpás fej is jó ötlet és segíti az adagolást. Amit imádok benne, hogy ilyen lapított a csomagolása, nagyon jól kézre esik.

Maga a krém teljesen(!) illatmentes, ami nagy szó. Mindennapokra én a Babylove Ultra Sensitive testápolót használom, és annak van egy fura szaga, viszont gyorsabban beszívódik. A Mixa nekem a tipikus esti lábfej-, kéz- és könyök kenegetésére való (+borotválkozás utáni) krém. Marad utána egy kicsi olajos érzés, ami lassan múlik el, ezért én csak lefekvés előttre ajánlom.

Miss Sporty Fabulous Lash Mascara

Miss Sporty Fabulous Lash Mascara
2019. február 28.

Egyrészt szuperjó keféje van, nekem az ilyenek a kedvenceim: kicsi és sűrű, jól lehet vele dolgozni. Másrészt nagyon olcsó és praktikusan apró, szóval "szaladgálós" spirálnak tökéletes. A festék minősége ugyan hagy maga után kívánnivalót (kicsit sűrű és tapadós), de ebben az árkategóriában így is felülmúlta a várakozásaim.

Update: Persze ezt sem bírja a szemem, mint az összes többi értékelt spirál. Ettől függetlenül igaz, amit korábban írtam.