Smuli

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával
2017. augusztus 26.

Ez az első bio dezodor amit próbáltam, nekem bevált! Nem vagyok nagyon izzadós fajta, télen illetve hűvösebb időben nem is használok semmilyen dezodort, így arról nem tudok beszámolni hogy hagy-e foltot ruhán.. Az illata nagyon jó, szeretem! Egyáltalán nincs erős illata, sőt nem is éreztem magamon egy kis idő elteltével, azonban ez lehet a nagy meleg következménye. Hűvösebb időben is kipróbálom majd aztán meglátjuk. Azt kapjuk tőle ami elvárható egy bio dezodortól: mivel nem tömíti el a pórusokat valamennyit izzad az ember, de nem lesz kellemetlen testszaga! Plusz nincsenek benne káros kemikáliák így biztos újra fogom venni! :)

Alberto Balsam Blends Volume Boost Conditioner

Alberto Balsam Blends Volume Boost Conditioner
2017. augusztus 26.

Vékonyszálú hajra tökéletes. Nagyon szeretem az illatát, nem nehezíti el a hajam, nincs meg az a nagyon csúszós érzés sem mint egy normál balzsamnál, mégis selymes és könnyen fésülhető lesz a hajam. Pont ezt szeretem benne. :) Legközelebb kipróbálom a hozzá tartozó sprayt is.

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé
2017. augusztus 24.

Amióta használom tökéletesen hidratált és ápolt a bőröm! Pár hete vettem, az erős napsütéstől (plusz le is égtem kicsit) eléggé kiszáradt az arcom.. már az első használat is felüdülés volt! Rögtön beszívódott, nem ragadt, nem maradt zsíros hatás utánna.. Egyből felfrissült az arcom, akkor már tudtam hogy mi nagyon jó barátok leszünk :) Nagyon jó sminkalapnak is, nekem nem okoz sem pattanásokat sem mitesszereket. Biztosan újra fogom venni bár amint látom sokáig kitart majd ;)