snowwithe

Regisztráció dátuma: 2019. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Paris Elnett Crème De Mousse Göndörítő

L'Oreal Paris Elnett Crème De Mousse Göndörítő
2019. április 30.

Kb egy éve nem kínlódok azzal, hogy simára szárítsam, vasaljam a hajamat, inkább hagyom a természetes hullámokat. Kerestem egy ideig, hogy mivel tudom elérni, hogy ne egy nagy kazal legyen csak a fejemen, hanem szép loknik. Eddig ez a termék vált be legjobban, negyedszer készülök újra venni. Puha marad a hajam vele, de mégis szép, rugalmas tincsekben megtartja. Igaz, hajolajat még használok mellé, de az én hajam extra száraz. Jó a kiszerelése is, utálom a fejre fordítgatósan adagolható habokat. Elég nagy adag, megéri az árát.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. április 29.

A szemem alatti puffadást mindenképpen csökkenti, a karikákra azért még kell korrektor, de mindenképpen hasznos termék. Évek óta küzdök a karikáimmal, a fáradt tekintettel, most végre látok javulást.
Ma reggelre kicsit kipirosodott a bőröm a szemeim alatt, de mivel retinol szérumot is használok, lehet, hogy a kettő együtt sok volt a bőrömnek. Ezt még ki kell tapasztalnom.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2019. április 29.

Két-három éve használom, télen a világos, nyáron a sötétebb árnyalatát. Elégedett vagyok vele, azt nyújtja, amit elvárok egy ilyen krémtől, csak a fényvédő hiányzik belőle.