Sofi

Regisztráció dátuma: 2013. július 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. július 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Hask Keratin Protein Smoothing Shampoo

Hask Keratin Protein Smoothing Shampoo
2021. július 1.

Ez tényleg egy szuper sampon. Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem is sokkal fényesebb, puhább és jobb esésű a hajam tőle. Nekem is kevés és vékonyszálú a hajam, de ettől valahogy sokkal jobb a tartása és a látványa. Az illata is nagyon finom szerintem. Remélem hosszabb távon is hozza ezt a hatást.

MAC Blot Púder

MAC Blot Púder
2020. október 2.

A finishe tényleg csodálatos. Nincs poros hatása, nem ül bele a ráncokba, baba bőrt csinál. Mind az 5 percre amíg nem fényesedik át :D Elkezdtem átállni a Mac-es termékekre és a púder volt az egyik utolsó amiben váltottam. Hát sajnos nem jött be, a sima Max Factoros púderem ezerszer jobban bírja a gyűrődést, de sajnos annak meg ehhez képest azért bőven poros hatása van... de legalább 2-3 órát kibír átfényesedés nélkül..

Real Techniques Blush Brush

Real Techniques Blush Brush
2020. július 1.

Először nagyon megijedtem mikor megláttam mekkora a feje ennek az ecsetnek, de bíztam benne, hogy nem véletlenül van ennyire sok pozitív értékelése, és jól tettem:) nagyon puha és nagyon jó a kialakítása, nekem nagyon szépen felveszi és eloszlatja a pirosítót (Mac-eset használok). Első körben simán fel lehet vinni szép vékonyan vele a pirosítót a természetes hatás kedvéért, és utána lehet vele építeni. Nekem 5 csillag.