Sofi

Regisztráció dátuma: 2013. július 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. július 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

MAC Blot Púder

MAC Blot Púder
2020. október 2.

A finishe tényleg csodálatos. Nincs poros hatása, nem ül bele a ráncokba, baba bőrt csinál. Mind az 5 percre amíg nem fényesedik át :D Elkezdtem átállni a Mac-es termékekre és a púder volt az egyik utolsó amiben váltottam. Hát sajnos nem jött be, a sima Max Factoros púderem ezerszer jobban bírja a gyűrődést, de sajnos annak meg ehhez képest azért bőven poros hatása van... de legalább 2-3 órát kibír átfényesedés nélkül..

Real Techniques Blush Brush

Real Techniques Blush Brush
2020. július 1.

Először nagyon megijedtem mikor megláttam mekkora a feje ennek az ecsetnek, de bíztam benne, hogy nem véletlenül van ennyire sok pozitív értékelése, és jól tettem:) nagyon puha és nagyon jó a kialakítása, nekem nagyon szépen felveszi és eloszlatja a pirosítót (Mac-eset használok). Első körben simán fel lehet vinni szép vékonyan vele a pirosítót a természetes hatás kedvéért, és utána lehet vele építeni. Nekem 5 csillag.

P.Shine Japán Manikűr

P.Shine Japán Manikűr
2020. június 24.

Ez tényleg nem semmi:) Nem akartam hinni az itteni kommenteknek, de azért reménykedtem.. Mindig nagyon vékony, gyorsan törő körmeim voltak, semmiféle vitamin, kence nem segített rajtuk, így sose nőttek meg rendesen. Körömlakkok konkrétan két nap alatt lepattogtak, mindegyik, a drága minőségi lakkok is, mert ahogy hajlott a körmöm, pattant le a lakk is... A karantén elején megrendeltem ezt a szettet, mondván, hogy úgyse fogok se sima lakkozni se géllakkozni egy darabig, mert minek :D Most már kb. két hónapja használom a készletet, úgy másfél hetente és elképesztő a változás. Hatalmasra nőttek a körmeim, kemények, nem törnek le. A fényesség is kitart egy hétig kb. Szóval én nagyon ajánlom mindenkinek aki hasonló problémával küzd.