Soldier

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Trussardi My Land

Trussardi My Land
2016. március 4.

Múltkor kaptam egy Trussardi illatmintát,és annyira büdös volt hogy elképesztő.Ezután pechemre kaptunk ajándékba egy Trussardi illatot de ez a my land volt.Gondoltam ez is olyan büdös lehet szóval feltettem a jófogásra 5000 forintért a méregdrága parfümöt.Már majdnem megvette egy taknyos tőlem,amikor látom apám már megbontotta,mivel így már nem eladható,magamra fújtam és milyen jól tettem.Egyáltalán nem tolakodó nagyon kellemes illat.30 körüli elegánsabb pasiknak ajánlom.Nem kell félreérteni ,nem az idősebb 40 -es korosztály parfümje.Ráadásul ez életem legtartósabb parfümje.Mostmár nem eladó,sőt még az is lehet hogy az egyik kedvem parfümöm lesz a my land
Te kis taknyos,bánhatod hogy nem vetted meg tőlem!:)

Antonio Banderas King Of Seduction For Men

Antonio Banderas King Of Seduction For Men
2016. március 4.

Hűvös és elegáns.Nagyon vonzó illat.Nem unisex.Késő nyári-őszi időkben a legjobb.Nem tolakodó,mégis macsós illat.Kifinomultabb érettebb korosztálynak ajánlom.Lehetne tartósabb és kicsit intenzívebb,csak ezért kap 4 csillagot.
Update:Én továbbra is szeretem,de senkiből nem váltott ki semmilyen érzést a környezetemben,ami csalódás,szóval többet nem veszek ilyet

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

L'Oreal  Elseve Full Repair 5 Sampon
2015. december 9.

Legjobb sampon a világon.Több napig nem zsíros a haj utána.Évek óta használom és tökéletes