Soleil

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Jean&Len Philo Liquid Keratin Spray

Jean&Len Philo Liquid Keratin Spray
2021. szeptember 28.

Szuper összetevők, biztos vagyok benne, hogy nagyon hatásos lesz hosszabb távon.
egyszer használtam eddig, nem nehezítette el a hajam.

Jean&Len Philo Hajolaj

Jean&Len Philo Hajolaj
2021. szeptember 28.

nagy tapasztalatom van szilikonmentes hajápoló termékekben, ez egy jó kis olaj,
szép fényt ad a hajnak, szerintem könnyen beszívódik,
nekem nagyon dús, közepesen vastagszálú hullámos hajam van, nem nehezedik el olyan könnyen.
de fontos tudni azt, hogy nem hasonlíthatjuk ezeket a termékeket a szilikon alapú olajokhoz, és ne várjuk
ugyanazt az eredményt, mert az fizikailag lehetetlen.
ezek a termékek hosszú távon működnek, (2-3 hónap, mire látványosan javul a haj minősége) viszont
belülről táplálják a hajat, és nem terhelik a környezetet, az ivóvizet.

Magister Products Honeyblond Hajkondicionáló Balzsam

Magister Products Honeyblond Hajkondicionáló Balzsam
2021. március 20.

Nagyon elégedett vagyok. Nem tesz azonnal "csodát" a hajjal, inkább hosszabb távon működik, (2-3 hét minimum ) mint minden természetes(és valóban hatásos) kozmetikum/étrendkiegészítő, stb.
Az én hajam mahagóni árnyalatú barna, növényi porral festem, (egy ideje, előtte világosabb volt kémiai hajfestékkel) és az utóbbi időben igyekszem vegyszermentesen ápolni-amennyire lehet.
A termék szerintem tényleg minőségi, szuperek az összetevők, a kamilla, a méz, a citrom, a ricinus nem csak a szőke hajat teszi szebbé, bármilyen vöröses, barnás árnyalat is szebb lesz tőle, nem beszélve az ápoló hatásról.
Amit fontosnak tartok: ha egészségügyi probléma, vasalás, kémiai festés miatt tönkrement hajat akarunk "felturbózni", talán jobb egy szilikonos műbalzsam-a szétroncsolt hajat nem lehet széppé varázsolni, max valahogy elfedni /kozmetikázni az állapotát. sztem ilyenkor felesleges drága, natúr termékeket rákenni, úgysem fog működni.( persze vannak fokozatok, egy szakszerűen szőkére festett haj egyáltalán nem biztos, hogy agyon is van töredezve )
Szóval, ha összességében egészséges a hajatok, és a sampon, hajvégápoló, stb. amit használtok, szintén szilikonmentes, ez a balzsam tényleg gyönyörűvé teszi a hajatokat többszöri használat után - és a hatás ezután is fokozódhat! :)
Lapockáig érő hajam van, én minden 5. napon mosom meg, Magister Coffrizu samponnal, előtte olajos pakolást teszek rá, aztán jön ez a balzsam, akár 20 percig is fent hagyom, hagyom levegőn száradni a hajam, és használom a Magister hajvégápolóját is, sőt a Magister hajszeszt is. igen, mondhatni sokat költök így a hajamra, de ezeken a termékeken kívül nem használok mást, vágatni max félévente kell a végéből, a hajam fényes, rugalmas, könnyen fésülhető, nem zsírosodik, gubancolódik nem korpásodik, gyorsan nő.
még egy fontos észrevétel!! ahogy javult a hajam szerkezete, egyre kevesebb balzsamot igénylet, nem hittem volna, de tényleg így van!! nem mondom, hogy elég egy diónyi adag, de mondjuk 3 evőkanálnyi max :)
Nagyon megéri egészséges, amennyire lehet, természetes hajcuccokat használni, ebben a kategóriában ez a termék sztem egy jó választás.