sonmaat

Regisztráció dátuma: 2019. április 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Himalaya Proteines Korpásodás Elleni Nyugtató és Hidratáló Sampon Viszkető Fejbőrre

2019. november 19.

Nagyon szeretem a Himalaya termékeket. Örültem, hogy samponból is megtaláltam azt ami az én problémámon segíthet (korpás, viszkető fejbőr). Bevált és selymes lesz tőle a hajam. Már balzsamot se szoktam használni emiatt.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2019. november 19.

Nem használtam gyakran rúzst, mert megvolt bennem az berögződés, hogy a rúzs úgy általában nem tartós és macerás használni. Ez a folyékony megoldás nagyon tetszik, szinte olyan mintha egy szájfényt használnék...csak persze matt. Nagyon tartós, bírja az evést, ivást. Nem igényel hatalmas odafigyelést, mint a klasszikus verzió. A színskála is egész széles, könnyű megtalálni a kedvenceket.

Victoria’s Secret Coconut Passion Hand & Body Cream

Victoria’s Secret Coconut Passion Hand & Body Cream
2019. november 19.

Ajándékba kaptam. Az illata elég erős, tartós, amit a férjem nagyon szeret, de számomra kicsit sok. Aki nagyon kedveli a kókuszos illatokat, az imádni fogja. A hidratálásra nem tudnék nagyon mit mondani, mert alapvetően a bőröm nem száraz. Kellemes selymes érzést hagy maga után, mégis hamar beszívódik.