Sophianne

Regisztráció dátuma: 2016. február 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon
2018. február 28.

A kávé barna árnyalatot próbáltam ki. A színnel nagyon elégedett vagyok de eszméletlen macerás felkenni. Egy zuhanyzósapkát használtam ameddig fent hagytam (kb 20 percig). Folyt alatta, az arcomon, a nyakamon. Viszont a végeredmény nagyon tetszik. 2 hajfestés között szerettem volna a lenövést eltakarni. Összességében amit ígér azt betartja.

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2017. július 31.

Ha szégyen, ha nem, notinon rendeltem meg az üvegcse miatt. Egyszerűen elragadott, és gondoltam, biztos nagyon jó illata lesz. Kibontottam egyből, hogy megérkezett és egy nagyon kicsit csalódás volt. Kicsit különlegesebb illatra számítottam de összességében nagyon elégedett vagyok vele. Sajnos rajtam szerintem annyira nem tartós, és ennyiért illene az lenni.

Rimmel Wonder'full Wake Me Up Mascara Extreme Black

Rimmel Wonder'full Wake Me Up Mascara Extreme Black
2017. július 31.

Én úgy mentem be a drogériába, hogy egy igazán jó spirált szeretnék venni. Előtte a Lovely Pump spirálját használtam, amivel maximálisan elégedett voltam. Nagyon tetszett benne, hogy szétválasztja a pilláimat és nem csomósak. Kezdett fogyni belőle és nem éreztem azt hogy igazán szépek a pilláim. Ezért is döntöttem úgy, hogy veszek egy újat. Elmentem a boltba, ahol tanácstalanul álltam a rengeteg féle kínálat előtt. Először a Catrice spirálokért nyúltam de végül a Rimmel pultnál ragadtam le. A kedvenc színem a zöld, ezért is nyúltam először érte. A boltban egyből rákerestem hogy a krémmánián milyen vélemények vannak róla. Csak az első 3-at olvastam és gondoltam sokat nem veszíthetek. Épp a kasszához sétáltam, amikor az akciós állványon meglátom ugyan ezt a spirált egy szemceruzával összecsomagolva, olcsóbban mint csak a spirál egy maga. Hazaért és egyből ki is próbáltam. Egyszerűen el voltam képedve, hogy milyen gyönyörű pilláim lettek. A kefén egyáltalán nincs felesleges festék, tökéletes. E mellett a lovely spirál amit annyira istenítettem elbújhat. Az árával nagyon elégedett vagyok. Mindenkinek csak ajánlani tudnom. Nagyon jó termék!! :)