Sophie H

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avène Tolérance Extréme Emulsion

Avène Tolérance Extréme Emulsion
2020. június 25.

Nagyon kellemes használni ezt a minimál összetevős krémet. A legelején rajongtam érte, de mivel a kombinált mellett vízhiányos is a bőröm, egy idő után nekem ez kevés volt, nem hidratált eléggé. Ettől függetlenül nappalra szerintem akár annak is elég lehet aki érzékeny bőrű.
Engem egyedül az adagolója idegesít, mert a vége felé küszködni kell a krém kipréselésével.
Alapvetően egy nagyon jó kis könnyed, gyorsan beszívódó bázis krém, akár alapozó/smink alá.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2020. június 25.

Hozza a megszokott Clinique minőséget! Nagyon szeretem használni, mentőöv hidratálónak vettem mert vhogy sem nem tudta igazán hidratálni az arcom, pedig nem volt már hideg idő. Kicsit ez is a hátránya, valami iszonyat mennyiséget képes beszippantani a bőröm, emiatt gyorsan fogy, ami nálam kuriózum, mert általán szinte semmilyen terméket nem tudok elhasználni teljesen.
Ettől függetlenül mivel a kívánt célt tökéletesen hozza, maximális csillag!

Bielenda Rose Care Cleansing Oil

Bielenda Rose Care Cleansing Oil
2020. február 17.

Furcsa, hogy nem kevesen fedezték még fel a márkát, pedig szerintem vannak kiemelkedő, minimál összetevős termékeik.
Ez az első arclemosó olajam, és féltem, hogy réteget hagy lemosás után, de NEM! Most próbálom magam hozzászoktatni a dupla arclemosásra, melynek első lépéseként használom ezt, másodiknak pedig vagy a Balea sensitive minimál lemosóját vagy egy tejes lemosót. De azt kell, hogy mondjam, hogy önmagában is szuper.
Az erős sminket ugyan nem biztos, hogy leszedi, de imádom, hogy finom puha lesz utána a bőröm de mégis tiszta érzetű. Több terméket is rendeltem tőlük egyszerre, pár nap használat után ez és gél tonik váltak be nagyon.

1 ÖSSZETEVŐ