Sophie H

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Pupa Jelly Glow Ajakbalzsam

Pupa Jelly Glow Ajakbalzsam
2019. július 26.

Nekem a 101-es árnyalat van meg és nagyon szeretem!
Bár nem ígéri de meglepően tartós, legalábbis ez az árnyalat egy picit megszínezi az ajkakat és ez a kis extra árnyalat sokáig megmarad. Picit olyan mint az ajaktinta.
Nem hidratál nagyon de nem is szárít, borzasztó könnyen kenhető és a csomiját lehet használni tükörként de még anélkül is könnyű felpattintani :))

Sanitas IPL Tartós Szőrtelenítő Gép

Sanitas IPL Tartós Szőrtelenítő Gép
2019. június 18.

A negyedik kezelésemen vagyok túl vele és nekem pozitív a véleményem róla. Van kozmetikai IPL és aesthetica kezés tapasztalatom is.
Gyorsan meg lehet tanulni a használatát, én kb egy óra alatt végig megyek a két lábon (térd fölöttig), két karon, hónalj és intim területen és most már látszi a hatása.
Itt türelmesnek kell lenni, jóval később kezd el látszódni az eredmény mint egy aesthetica kezésnél de nem is annyiba kerül :)
Nálam a legmagasabb fokozat sem okozott sérülés és 33 ezer Ft-os akciós áron úgy érzem jó befektetés volt!

Biola Bio Stellária Tonik

Biola Bio Stellária Tonik
2019. június 1.

IMÁDOM! Csodás, természetes illat, tisztító jatás amit egy toniktól nem is várnék el, tökéletes előkészítés krémezés előtt. Nagyon hiányozna ha elfogyna és nem vennék egy újabb flakonnal.

1 ÖSSZETEVŐ