Sophie H

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bielenda Rose Care Cleansing Oil

Bielenda Rose Care Cleansing Oil
2020. február 17.

Furcsa, hogy nem kevesen fedezték még fel a márkát, pedig szerintem vannak kiemelkedő, minimál összetevős termékeik.
Ez az első arclemosó olajam, és féltem, hogy réteget hagy lemosás után, de NEM! Most próbálom magam hozzászoktatni a dupla arclemosásra, melynek első lépéseként használom ezt, másodiknak pedig vagy a Balea sensitive minimál lemosóját vagy egy tejes lemosót. De azt kell, hogy mondjam, hogy önmagában is szuper.
Az erős sminket ugyan nem biztos, hogy leszedi, de imádom, hogy finom puha lesz utána a bőröm de mégis tiszta érzetű. Több terméket is rendeltem tőlük egyszerre, pár nap használat után ez és gél tonik váltak be nagyon.

Pupa Jelly Glow Ajakbalzsam

Pupa Jelly Glow Ajakbalzsam
2019. július 26.

Nekem a 101-es árnyalat van meg és nagyon szeretem!
Bár nem ígéri de meglepően tartós, legalábbis ez az árnyalat egy picit megszínezi az ajkakat és ez a kis extra árnyalat sokáig megmarad. Picit olyan mint az ajaktinta.
Nem hidratál nagyon de nem is szárít, borzasztó könnyen kenhető és a csomiját lehet használni tükörként de még anélkül is könnyű felpattintani :))

Sanitas IPL Tartós Szőrtelenítő Gép

Sanitas IPL Tartós Szőrtelenítő Gép
2019. június 18.

A negyedik kezelésemen vagyok túl vele és nekem pozitív a véleményem róla. Van kozmetikai IPL és aesthetica kezés tapasztalatom is.
Gyorsan meg lehet tanulni a használatát, én kb egy óra alatt végig megyek a két lábon (térd fölöttig), két karon, hónalj és intim területen és most már látszi a hatása.
Itt türelmesnek kell lenni, jóval később kezd el látszódni az eredmény mint egy aesthetica kezésnél de nem is annyiba kerül :)
Nálam a legmagasabb fokozat sem okozott sérülés és 33 ezer Ft-os akciós áron úgy érzem jó befektetés volt!

1 ÖSSZETEVŐ