Sophie0727

Regisztráció dátuma: 2016. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2017. május 29.

Szerintem az eddigi legjobb paletta, amit próbáltam drogériások közül. Az astoré katasztrófa, sajnos a catrice szintén. Nagyon jól lehet építeni a színeket, én jó kis sminkeket tudtam készíteni vele. A pigmentáltsága nekem szintén megfelelt.
Könnyen eldolgozható, és szerintem a csillámlása is szép. Nem az az eset, amikor egész nap utána az arcod különböző pontjairól szeded le a kis vackokat. Én csak ajánlani tudom.

Alverde Szemhéjtus

Alverde Szemhéjtus
2017. május 29.

Nekem nagyon jól bevált. Alapozás természetesen elengedhetetlen hozzá, de szerintem egy folyékony tusnál ez alapból elengedhetetlen. Megfelelő előkészületekkel viszont nagyon szép a színeredmény, nem mozog el. Talán az ecset nem az igazi, ehhez ajánlatos más típusú ecsetet használni, bár én szoktam alkalmazni a gyári kis fejet, nagyon vékony eredményt lehet vele elérni, ha ügyeskedik az ember.
Arra talán érdemes figyelni, hogy a talán kelleténél kissé hígabb állag miatt könnyen megeshet, hogy több festék kerül az ecsetre.

Rimmel Fresher Skin Foundation SPF15

Rimmel Fresher Skin Foundation SPF15
2017. május 29.

Glamour napokon szereztem be, mert annyira reklámozták úgy voltam vele, hogy kipróbálom. Igazából inkább BB krémnek mondanám, nem igazán fed. Valami kis árnyalatot persze ad, de nagyon óvatosan kell vele bánni. Eleinte próbálkoztam beautyblenderrel, de olyan csíkokat hagyott, hogy komolyan zavarba ejtő volt. Én inkább kézzel egyengetem el, de legalább háromszor csekkolom indulás előtt, mert hát... nem a legmegbízhatóbb. Én szerencsére annyira nem fogtam vele mellé, mert valójában nem nagyon használok alapozót, a kicsit erősebb sminkek mellé szoktam néha. De többnyire nem érzem szükségét, de mégis. Ha már megveszek egy terméket, elvárnám, hogy valamit adjon is.
Nekem az lett a tapasztalatom, hogy ha nincs alatta hidratáló és primer, sokkal könnyebb bánni vele. Persze az már kérdéses, hogy megéri-e így az egész. Én biztos, hogy nem veszem újra.