SophieMCO

Regisztráció dátuma: 2017. február 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Profinails UV Lakkzselé

Profinails UV Lakkzselé
2017. április 19.

Állatkísérletmentes, magyar. Ez két lelki ok, amivel arat. De a felvitele is könnyű, a pigmentáltsága szuper jó, tartósságával elégedett vagyok. Mindezek mellé kifejezetten olcsó és könnyen beszerezhető. Én ennél a márkánál maradok, ez már biztos. 4 árnyalatot rendeltem a webshopból, mindegyik árnyalat korrekt, hozta az elvárt színt a kép alapján. Nagyon könnyedén és gyorsan megtudom vele csinálni a kívánt manikűrt, bátran ajánlom.

Yamuna Up!Hair Sampon

Yamuna Up!Hair Sampon
2017. április 19.

Kedvenc nem lett, de a célnak megfelel... Az ára elég brutális, ha nem tudnám kedvezményesen megvenni biztos nem venném újra. Valóban szárít egy picit, az én hajam amúgy is gyorsan nő, nálam ez nem igazán szempont. Olyan vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nem is jó nem is rossz... állatkísérlet mentes, az incije elmegy nyögvenyelősen, tisztít, enyhén szárít, de a hajvégeim nem töredeznek mellette. Ha olcsón kitudja fogni az ember célnak megfelel, de teljes áron én nem tudom ajánlani. Az illata nekem is kellemes, picit gyógyszertári ugyan. Igazából 3,5 csillagot adnék rá szívem szerint, de mivel nem lehet, így 3at kap.

Bioderma Atoderm Kézkrém (régi)

Bioderma Atoderm Kézkrém (régi)
2017. március 18.

Egyszerűen azonnali megoldás a száraz bőrnek. Rendszertelen használat mellett is bevált.