sorid88

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Pyunkang Yul Essence Toner

Pyunkang Yul Essence Toner
2018. október 16.

Ezt a TB-nek kellene fizetnie. A legjobb termék, amit valaha használtam. Soha nem éreztem annyira jól a bőrömet, mint mikor ezt a toner-t használom. Ha bárki toner-t keres, akkor ezzel a termékkel megtalálta. Csak ajánlani tudom.

Benton Snail Bee High Content Essence

Benton Snail Bee High Content Essence
2018. október 16.

Szeretem, kellemes, könnyed, gyorsan beszívódik, jól rétegezhető. Őszintén nem tudom, hogy csinál-e valamit, egyszerűen jó érzés a bőrőmnek. Ez az első essence amit használok, jó választás volt. Ambivalens módon pont ez a termék kérdőjelezteti meg velem az essence-ek használatának a létjogosultságát. A koreai tonikokkal akkora változást éreztem, mint még az életben soha, ezzel az essence-szel viszont nem, Lehet, hogy ez volt a baj, túl mgasra tettem a mércét. Ezért 4 csillagot adok neki.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2017. december 21.

Több mint 10 éve nem használtam Vichy terméket. Nem azért mert rossznak gondolom, egyszerűen csak volt jobb, ár-érték-összetevő arányban. Pár hónapja a patikában rábeszéltek erre a szérumra, nekem meg kellett egy "egyszerű-semmikülönös" szérum - a durvuló ekcémámra az arcomon (!!!) Őszintén meglepődtem rajta, mert kifejezetten végzi a dolgát, szem környékre is lehet használni és tényleg szépen hidratál, de krémezni meg extra szérumozni is szükséges mellette.