Soulkitchen

Regisztráció dátuma: 2016. október 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. október 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

L'Artisan Timbuktu EDT

L'Artisan Timbuktu EDT
2018. augusztus 9.

Ebben a hőségben: Timbuktu. Teljesen unisex, mindkét nemen működik, csak éppen egészen másképp: rajtam hamar elmélyül, szinte beédesedik és szantálosodik, a férjemen hosszabban marad hűs, vetiveres.
Nagyon szép illat, tényleg elvarázsol és elvisz kicsit máshová, a tartóssága pedig a márkához képest egész jó, sőt! Szillázs szintén.

L'Artisan Parfumeur Premier Figuier

L'Artisan Parfumeur Premier Figuier
2018. május 22.

Magamon még alig teszteltem, mert annyira jól áll a férjemnek, hogy teljesen el vagyok telve az illatélménnyel és nem is vágyom magamon érezni. Rajta mély, édes de friss, tartós(!!), szépen alakuló, finom és bújós illat. Egészen meg vagyok lepve, mert a fügés kókuszt inkább magamnál gondoltam befutónak, de ebben annyira szépen egyensúlyban van a többi jegy - leginkább a fenyőt érzem itt ami helyrebillenti mielőtt túl édes lenne - hogy egészen el vagyok varázsolva. Egyébként is a L'Artisanok e kedvencei, de most ez a totális befutó nála és nálam is. Csodaszép!

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2017. szeptember 27.

UPDATE: felpontozok... Hmm, fura ez az egész helyzet, de egyre jobb:) Azóta kétszer tettem magamra, itthoni tesztelésre és egyre színesebb az egész. Nem csak virágok, érződék benne a mélység, a gourmand vonal, és ez olyan csavart ad neki, amitől egyre csag szagolná az ember. Várok még pár alkalmat aztán valószínűleg vásárlás lesz belőle. Lehet, hogy csak a hűvösebb idő kellett neki?

Nem tudom. Harmadszor tesztelem, de ez rajtam még mindig csak egy eltúlzott virágcsokor és semmi más. Az első fél órában van valami izgi, nagyon mély vonal benne, talán ez lehet a csoki, de utána semmi más, csak erőszakos virágok. Úgy sajnálom, mert nagyon hittem benne, hogy mi együtt tökéletesek leszünk, mert bírom az erőteljes, karakteres illatokat - kind of Shalimar girl:) - de ez nem lesz a párom, úgy tűnik. Elhasználom a mintát belőle és visszajövök, ha lesz változás, de nem hiszem, hogy lenne...
Tartósság és szilázs miatt 2 csillag.