soyle74

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2020. május 3.

Az itteni jó vélemények hatására kipróbáltam ezt a terméket, de sajnos nem igazán vált be a számomra.
Pedig gyakran vannak pattanásaim, főleg az orromon, és sokszor nemcsak sima pattanások, hanem azok a bizonyos fájdalmas kelések is.
Amúgy is alapból zsíros a bőröm, és főleg az orr részen, így ezért is fűztem hozzá nagy reményeket, hogy remélhetőleg legalább kicsit szárítani fogja a bőrömet majd.
Nos ez úgy nagyjából bejött, kicsit ugyan szárazabb lesz a bőröm a kezelések után, de viszont hiába kezelem le a pattikat ezzel a pasztával, utána időnként újabb pattik jönnek elő.
Igaz amik előjönnek, azok már nem súlyosbodnak, igaz nem is nagyon húzódnak vissza, amolyan stagnáló állapot lép fel náluk olyankor.
Egy-egy óráig hagyom fent naponta egy-két alkalommal, néha éjszakára is, szóval azért nem viszem túlzásba a használatát.
Nem igazán könnyezek tőle, amikor felkenem, inkább kellemesen hűti a bőrömet, de úgy látszik a gyulladásokkal nemigen tud kezdeni semmit sem.
Érzem ugyan, hogy utána tisztább lesz a bőröm, meg egy picit szárazabb is, de a pattanások nem nagyon akarnak elmúlni, így kénytelen vagyok a korábbi kencéimmel rásegíteni mindig a gyógyulásra /Vermix, Aknesol, Tulasi krém/, ezek valahogy hatásosabbnak bizonyultak eddig a számomra.
Az túlzás, hogy ha már megvettem, akkor elhasználom, mert egyrészt nagyon nagy adag van benne, másrészt pedig nem eléggé hatásos sem a bőrömnek, így sajnos nem újravevős termék a számomra.
Azt hiszem még teszek egy utolsó próbát majd a Lady Stella Tiniderm pattanás stop géllel is, és ha esetleg az sem válik be, akkor megmaradok a korábbi kencéimnél, bár azokkal meg az a bajom, hogy mindig hamar elfogynak... :/

Tulasi Krém Pattanásos Bőrre

Tulasi Krém Pattanásos Bőrre
2019. február 21.

Egész jó kis krém, nemrég váltottam erre az Aknesol, ill. a Vermix után. Azok ugyan hatásosabbak voltak valamivel, de elég gyorsan elfogytak mindig, és hát nem is valami olcsók, de ebből nem kell sokat felkennem sosem, és úgy látom, hogy ezért nagyon sokáig ki fog tartani. Még talán annyi a negatívuma számomra, hogy viszonylag sokára szívódik be, és nem igazán érzem a szárító hatását, de a pattanásaimat szépen lehúzza már néhány bekenés után. Szóval erős 4 csillagot mindenképpen megérdemel a részemről.

Nesti Dante Luxury Black Soap

Nesti Dante Luxury Black Soap
2019. január 6.

Nekem is nagyon bevált, még jobb is a számomra, mint a Rossmannban kapható Sunflower fekete szappanok, pedig azok se rosszak.
Az illata is jobb, és jobban is szárítja a zsíros arcbőrömet, mint az általam korábban eddig kipróbált fekete szappanok.
Jó nagy darab, úgyhogy sokáig elég lesz, mert csak arcmosásra használom 1-2 alkalommal egy nap.