soyle74

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tulasi Krém Pattanásos Bőrre

Tulasi Krém Pattanásos Bőrre
2019. február 21.

Egész jó kis krém, nemrég váltottam erre az Aknesol, ill. a Vermix után. Azok ugyan hatásosabbak voltak valamivel, de elég gyorsan elfogytak mindig, és hát nem is valami olcsók, de ebből nem kell sokat felkennem sosem, és úgy látom, hogy ezért nagyon sokáig ki fog tartani. Még talán annyi a negatívuma számomra, hogy viszonylag sokára szívódik be, és nem igazán érzem a szárító hatását, de a pattanásaimat szépen lehúzza már néhány bekenés után. Szóval erős 4 csillagot mindenképpen megérdemel a részemről.

Nesti Dante Luxury Black Soap

Nesti Dante Luxury Black Soap
2019. január 6.

Nekem is nagyon bevált, még jobb is a számomra, mint a Rossmannban kapható Sunflower fekete szappanok, pedig azok se rosszak.
Az illata is jobb, és jobban is szárítja a zsíros arcbőrömet, mint az általam korábban eddig kipróbált fekete szappanok.
Jó nagy darab, úgyhogy sokáig elég lesz, mert csak arcmosásra használom 1-2 alkalommal egy nap.

Sunflower Black Soap - White Diamond

Sunflower Black Soap - White Diamond
2018. december 22.

Egyetértek Lolatapsival, nem rossz szappan ez, és tud annyit, mint a túlárazott Manna féle fekete szappan, ráadásul nagyobb adag is, és majdnem feleannyiba kerül csak. Ráadásul az elég hamar elfogyott nekem, ez meg elég jól kitart, pedig ezt is inkább csak arcmosásra használom, kézmosásra ritkán. Kicsit ugyan nekem ezután is húzódik a bőröm, de nem vészesen, és nem is szárít annyira, csak egy picit. Bár bíztam benne, hogy kicsit jobban fog majd szárítani, mert sajnos eléggé zsíros a bőröm, de akkor ezek szerint a teafa olajos szappanok jobban szárítanak, úgyhogy felváltva használom őket. De összességében meg vagyok elégedve vele én is, szóval mindenképpen újravevős nálam is ez a változat is, meg a shea vajas is.