Spoli

Regisztráció dátuma: 2015. február 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Alverde Ultra Sensitive Sampon

Alverde Ultra Sensitive Sampon
2016. február 19.

A "régi" Alverde Ultra Sensitive samponhoz képest (amit még lehet kapni itt-ott), nem habzik annyira, ezért többet kell használni belőle, hamarabb fogy.

Állaga talán zselésebb. A hajformázó krémmel a korábbi verziónak is meggyűlt a baja, de azért kivitte, de ez már kevésbé szedi ki a hajamból, ezért érzetre kevésbé tisztít. Összetevőből több lett, viszont eltűnt egy narancssárga.

Nekem kevésbé vált be mint a korábbi típus.

Garnier Mineral Men 72H Xtreme Ice Deo Roll-On

Garnier Mineral Men 72H Xtreme Ice Deo Roll-On
2015. február 9.

Eddigi deo stick-eimhez képest nagyon hatásos! A "72 órás non-stop frissesség" "funkcióját" még nem próbáltam, :)))) de 12 órát simán teljesít!
Izzadásgátló hatását nem értékelném nagyra, (de nekem ez nem is szempont, mert ami meggátolná, hogy izzadok, azt inkább nem is kenném magamra), de nem volt olyan helyzet ahol az esetleges testszagot ne tudta volna teljesen semlegesíteni. És fontos, hogy nem elnyomja a testszagot hanem semlegesíti! Reggel használom 1x és egész napra OK!
Az összetétele lehetne fényesebb, de a hasonló termékekhez hasonlítva egyáltalán nem rossz, sőt!
1 hónapja használom, eddig elégedett vagyok vele, de az összetétel miatt csak 4 csillagot kap.