Spvirgi

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2018. december 7.

Eltelt az bő egy hét és nagyon sima, puha lett a talpam.
Első két nap húzódott a talpam a harmadik napon szörnyű száraz lett akkor azt hittem semmi sem lesz ebből csak undi reped szárazság, de a 4.napon elkezdett hámlani, te jó ég úgy hàmlott 3 napig a lábam hogy úr isten 😂😂 zokni nélkül nem tudtam aludni sem... De megérte!!! Biztosan újra veszem majd!!! 💟

Upd.... 12.07
Hááát, akkor örültem most már nem igazán.
Jó volt, igen, pár hétig aztán, folyamatosan olyan szörnyen kiszárad a sarkam mint előtte soha.... Hiába a lábürdő a krémek, 2 nap és teljesen kiszárad újra.. .. Régen elég volt havi egyszeri pedikűr otthon, de sajnos most már szakember kell 😞

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor
2018. december 7.

Nagyon örülök hogy rá találtam erre a dezodorra, istenem. 😘Augusztus óta használom és szuper jóóóó. Már évek óta Doveot használtam,és teljesen meg voltam elégedve vele, de valahogy most az utolsó amit vettem olyan semmilyen, mintha nem kentem volna semmit......
Barátnőm már évek óta ezt használja így ő ajánlotta és de jó hogy hallgattam rá, egész napi jövés-menést is bírja, szagok nélkül!!!!!! 💟

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2018. november 18.

Nagyon örülök, hogy rá találtam erre a samponra. Már annyi felét - fajtát kipróbáltam, volt ami ideig óráig jó is volt aztán katasztrófa mint a többi,de ez szuper!!!!!!! Igen, sajnos nem olcsó de megéri az árát.
Nem csak a korpáimat tüntette el, de még szebb is tőle a hajam, imádom. 😘