st79

Regisztráció dátuma: 2012. február 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 16.
Bőrprobléma: -

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2013. január 21.

Csodaszer. mikor elkezdtem használni, megfázás miatt pont irritálódott, sebes, száraz volt a bőr a nózim alatt, teljesen rendbe hozta másnapra. arckrémbe (l'oreal triple activ fresh) keverve használom minden este ( a pár mogyorónyi adagba 1-2 csepp ), ragya hegeket begyógyítottam, ha esetleg ki akar jönni vmi csúnyaság, másnapra lehúzza. már nem is tudnék élni nélküle azt hiszem :)

L'Oreal Triple Active Fresh Hidratálókrém Normál és Kombinált Bőrre

L'Oreal Triple Active Fresh Hidratálókrém Normál és Kombinált Bőrre
2013. január 21.

Imádom, most fogy el az első tégely, biztos h ezentúl ennél maradok! tökéletesen beszívódik, semmilyen rossz érzetet nem hagy maga után, és nekem kellemes az illata is. reggel, este, nyirkos kézzel bemasszírozva. este picit többet, és reggelre kisimul az arcom. újabban este 1 csepp teafaolajjal elkeverve használom a ragyák ellen. csillagos 5

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. április 30.

light-ot vettem, pont jó a bőrszínemhez.. én meg vagyok vele elégedve, nyárra tökéletes, már csak ezt használom, alapozót nem is.. viszont vékonyan rá kell púderezni mert enyhén fénylik, de púderrel tökéletes! jól hidratál, finom az illata, nem ütötte ki a bőrömet, nagyobb hibákra nem elég, de hát ez nem is alapozó, senki ne várjon tőle tökéletes fedést!!! biztos hogy még újra veszem!