stdetti

Regisztráció dátuma: 2015. január 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 17.
Bőrprobléma: -

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2017. szeptember 17.

Nagyon tatós, az ivást teljesen, az evést mértékkel bírja (zsírosat egyáltalán nem). Az illata szuper, vaníliás jellegű, viszont miután megszárad nem érződik. Nem teljesen olyan a hatása, mint a képeken, nekem kicsit töredezettnek néz ki (beül a "repedésekbe"), viszont nincs is feltöltve a szám, ami szerintem eléggé sokat jelent ebből a szempontból. A Candy K árnyalat van meg, ami nekem kicsit a barna felé húz (képeken viszont rózsaszínnek hat, ami fura), sötétebb jóval, mint az üvegben, viszont még így is nagyon szép a színe. Egyáltalán nem ragad, egyedül csak ott, ahol nyál érheti, az ajkak belseje környékén. Drágának drága, de nagyon örülök, hogy ajándékba megkaptam nővéremtől, mert nagyon tetszik, tartós és szép. :)

Garnier Regeneráló Bőrápoló Krém

Garnier Regeneráló Bőrápoló Krém
2017. szeptember 17.

Eléggé fura illata van, nagyon erőteljes, és ha sokat visz fel az ember (bár én kevésnél is ezt tapasztaltam), utána le lehet dörzsölni a "maradékot". Miután pedig bekentem nagyon érződik, hogy krémes a kezem, még akkor is, ha kevesebbet vittem fel belőle. Másnap pedig ugyanolyan száraz a kezem, mintha nem is kentem volna rá semmit.

Avon True Szemkontúrceruza

Avon True Szemkontúrceruza
2017. szeptember 17.

Nem igazán jött be. Nekem túlságosan puha, és mivel nem hegyezős, hanem tekerős, használatkor nem mindig tudok annyi terméket felvinni, amennyit én szeretnék. Hamar elkenődik, nem precíz, és kicsi irritációt is okoz. Szerintem az ára is sok a termék mennyiségéhez képest. A színe viszont tényleg szép fekete (Blackest Black).