Stella1104

Regisztráció dátuma: 2017. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

PomPom Örök Fiatalság Regeneráló Arcszérum

PomPom Örök Fiatalság Regeneráló Arcszérum
2018. január 16.

Ajándékba kaptam egy termékmintát. Az illata ennek a terméknek kellemes. (A krémeknek számomra túl intenzív az illata.)
Sajnos nem szívódik be a bőrömön, zsíros foltot hagy több óra után is.
A virágvizes zselétől vörös viszkető foltok jelentek meg az arcomon, amit ez a szérum sem tud orvosolni.
Akinek nagyon érzékeny a bőre, kétszer is gondolja meg a kísérletezgetést.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2018. január 16.

Sokat olvasgattam, mielőtt megvásároltam magamnak egy komplett kis csomagot a PomPom termékpalettáról. Mindenképpen természetes krémet kerestem,nézegettem másik márkát is, de a vélemények alapján ezt választottam. Nekem sajnos óriási csalódás. Érzékeny Bőröm van, de évek óta semmi bajom nem volt vele( kivétel télen, ha sportolás miatt tovább tartózkodtam kinn a szabadban,de ettől eltekinthetünk.)
Vásároltam egy nappali arckrémet (jázmin illatú, azt hiszem ébredés a neve)
egy virágvizes zselét, rózsa illatú
Ajándékba kaptam a vásárlásért egy natúr szappant, és egy örök fiatalság bőrmegújító szérumot.

A virágvizes zselé beszívódik, de 3 perc után húzódik a bőröm tőle, és egy halvány jelét sem látom annak, hogy táplálná a bőröm. Próbáltam az örök fiatalság szérummal együtt, sokan ajánlják ebben a kombinációban. A szérum órák után is ott van a bőrömön, és borzasztóan zsíros hatást kelt.
próbáltam a nappali arckrém után használni egy két óra különbséggel, de sajnos nekem az sem szívódik fel. Az illata egyenesen émelyítő, de nem csak nekem, hanem a páromnak is. De nyilván különbözünk, így az illat valakinek tetszik valakinek nem. DE az, hogy foltokban szárad és vörös az arcom, a gyermekkori ekcémám újra előjött, azt nem tartom semmiképpen sem normálisnak, főleg egy természetes krémnél.
A marketing 5* a termék minősége csillagot sem érdemel sajnos.
A pumpás kiszerelés viszont 5*
Nem fogom újra megvásárolni.

Kjmn Fekete Áfonya Revitalizáló Hajpakolás

Kjmn Fekete Áfonya Revitalizáló Hajpakolás
2017. november 30.

Pár napja vásároltam az Eurosban. A csomagolása tetszett meg elsőként, illetve régebben használtam kallos körömlakkot(nagyon elégedett voltam vele) ugyh gondoltam kipróbálom a hajpakolást. Szerintem tökéletes ár-érték arányban. A hajam puha, de nem elnehezült kiöblítés és szárítás után.Nagyon kevés is elég belőle(nekem derékig érő barna hajam van és egy púpozott műanyag evőkanálnyit használtam belőle, de picit soknak tűnt így elsőre.)
Illata semmi extra, szerintem megéri:)