Stellacska6969

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Supreme Selection Oleo Rich Ápoló Olaj Hajpakolás

Syoss Supreme Selection Oleo Rich Ápoló Olaj Hajpakolás
2018. szeptember 20.

Az oleo samponnal együtt használatom, haj mosás előtt egy órával rakenem a hajam közepétől, utána meg hajatmosok. Hogy mit tett? Csodát 😍 miután kimosom és szaradni kezd a hajam már akkor érzem hogy selymes, puha 😍
Igaz meg csak 3x használtam de nagyon remelem nem fogok csalódni. És meg plusz pont hogy nagyon dús hajam van tehát a pakolás hamar el fogy, ebből meg alig hiányzik 😨 imádom!❤️

Syoss Oleo 21 Intense Care Sampon Nagyon Száraz, Szálkás Hajra

Syoss Oleo 21 Intense Care Sampon Nagyon Száraz, Szálkás Hajra
2018. szeptember 2.

A sok pozitív komment hatására kipróbáltam. Első mosás után nem éreztem semmi extrát, max picit puhább hajvegeket. 4. Használat után viszont sokkal erezhetobb a hatása, puha a haj, nem töredezett olyan mértékben a hajam es nem is zsirosodik olyan hamar. Meg kb. A negyede fogyott el de ha nem tapasztalok változást tuti újra veszem ☺️

Rexona Invisible Aqua Stift

Rexona Invisible Aqua Stift
2018. augusztus 11.

Most direkt olyan stiffet vettem ami Black And White. Hát hogy mennyire az azt még nem tudom... de kellemes illata van és valamennyire tartós is. Nem hagyott sárga foltot a fehér felsomon, de kiváncsi vagyok hogy a feketét elszínezi e. Mindenesetre eddig megfelel, és valóban van egy kis hűsítő hatása 🤗