Stephanieee

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. augusztus 14.

nagyon szeretem! olcsó, és nagy, pillangó pillákat varázsol:)

update: könnyen összecsomósodnak a pillák. eleinte jobban működött valahogy :/ szeretem,de nem ez a tökéletes szempillaspirál

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2018. augusztus 14.

Heti 1x használom átlagosan, ha nagy a baj 2x :) az első alkalomnál úgy vettem észre, hogy miatta jött elő 1-2 gyulladt patti, meg is ijedtem, de nem adtam fel, gondoltam bármi mástól is lehet.. :) a második alkalomnál már nem volt baj, és úgy vettem észre, hogy szépen dolgozik, és teszi, amit ígér, de önmagában ez sem tesz csodákat, inkább azt mondanám, kiegészítő, alkalmi kezelésnek felel meg. semmiképp nem javasolnám napi szintű használatra, nekem a kombinált, vízhiányos bőröm max. heti 2x bírja el, mert azért tényleg egy erős készítmény..mivel nagyon kevés kell belőle, szerintem megéri az árát, de fontos a megfelelő használat!

update: én az Ilcsi termékeket nem erőltetem. nagyobb a füstje, mint a lángja, remélem mindenki értette, mire próbálok célozni.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. augusztus 14.

Kb 1 éve használom, ezzel távolítom el a sminket, majd ezt követi egy alaposabb arcápolási,tisztítási rutin,mert önmagában sajnos nem távolítja el teljesen a "makacs" szennyeződéseket,tehát önmagában nem csodaszer, problémás bőr ápolására egyedül kevés. Viszont pont azért szeretem,mert gyengéd, egyszerű, és tényleg nem okoz pattikat, nem is szárítja a bőrt, nyugtató hatású. Elég sokáig elég,úgyhogy gazdaságos szerintem. A szemfestéket nehezebben szedi le,többször kell próbálkozni,de szerintem ez az összes sminklemosóra igaz.

sokszor úgy éreztem, lecserélem, kísérleteztem, de mindig vissza térek hozzá.