stock14

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Remington CI96Z1 Silk Ceramic Elliptikus Henger

Remington CI96Z1 Silk Ceramic Elliptikus Henger
2017. január 17.

Nagyon jó! Én nagyon szeretem régebben a reimington kúpvasát használtam és nagyon szerettem így én is azt gondoltam hogy az alapján beruházok erre a hasütőre is. Nagyon szép hullámokat csinál, szerintem szebbeket a kúpvasnál és ami a legjobb hogy a remingtontól megszokott "lerobbanthatatlan" frizurát biztosít. Még másnap is simán látszanak a hullámok!

Ilcsi Vérpezsdítő Testápoló

Ilcsi Vérpezsdítő Testápoló
2017. január 12.

Már egy ideje használom, sajnos van egy kis narancsbőr a comb és fenék tájékon és gondoltam egy próbát megér! És milyen jól gondoltam! Én azt hiszem egyetlen terméktől sem várhatunk csodát. Helyettünk nem fognak elbánni a narancsbőrrel de ha kicsit rásegítünk nagyon jó eredményt érhetünk el! Én fürdés után kenem be az érintett területeket majd egy kis edzéssel rásegítek és 1-2 héten belül látványos az eredmény! Nekem éget és vörös is rendesen az edzés pedig csak rásegít de jó érzés mert legalább tudja az ember hogy dolgozik valamit a kicsike. Nekem működik! Simább és feszesebb is a bőröm.

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2017. január 12.

Nagyon nagyon jó! Szemkörnyékre, hajra és testápolásra is egyaránt használom és minden hogyan tökéletesen működik. Az arcomat szoktam vele még néha masszírozni plusz teszek a hidratálómba is. Annyira szépen hidratálja a bőrt és maradéktalanul beszívódik plusz nem lesz tőle sem pattanásos sem zsíros a bőröm. Szinte minden este használom épp most fogyott el rohanok is és veszem a következőt mert nálam már a minden napi rutin részévé vált ez a kicsike! A szem alatti ráncokat szerintem látványosan halványítja és feltölti a bőrt vitaminokkal! Hajápolásra is csodás, hajmosás előtti este olajozom be a hajam vele és még egyéb hajvégápoló olajjal. Reggelig rajta hagyom és selymes és fényes a haj tőle és még sorolhatnám mi mindenre jó! 5*