Studio880

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: -

Treacle Moon The Raspberry Kiss Bőrradír

Treacle Moon The Raspberry Kiss Bőrradír
2014. január 13.

isteni illata van, nagyon kellemes radír. néha az arcomra is szoktam alkalmazni. nem habosodik fel, cserébe viszont pihe-puha bőrt varázsol. nagyon szeretem, kb fél éve megvan már és még mindig rengeteg van belőle, mondjuk kb heti 2x szoktam használni

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2014. január 13.

nagyon szeretem, kellemesen puha lesz tőle a hajam. könnyebb fésülni, és amit észrevettem, hogy még a hajvégeimen is szépen törik meg a fény.
nekem vékony szálú, viszont dús és hosszú hajam van, ami gyorsan zsírosodik, a hajvégeim viszont szárazak és töredeznek. a pakolás ha rendbe nem is teszi, de szinten tartja a hajvégeim állapotát (rendbe tenni csak az olló tudja a széttört végeket), viszont én csakis onnantól kenem vele a hajam, ahol nagyjából a copfomat kötném össze, mivel az egész hajra kenve másnap már zsíros haj hatását mutatja. szóval mindent összegezve elégedett vagyok vele, csak meg kell tanulni alkalmazni. bár én sosem várom végig a fél órát, 5-10 perc után lemosom, úgy is szép a hatása, bár minél tovább marad fent, annál jobb. az illatát is nagyon szeretem, finom tejes :)

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera
2014. január 13.

az illata nagyon kellemes, és nagyon jól hidratál. nem rég használtam el, veszek is majd újat belőle. igaz, kicsit ragadós marad utána a kezem, ha véletlenül többet kenek rá, viszont nagyon jól ápol, így télen naponta többször is be szoktam kenni vele a kezem, mindig a táskámban van. ha kisebesedik a bőröm, akkor sem csíp.