Suada77

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Farmasi Naturelle Damask Rose Frissítő Hajsampon

Farmasi Naturelle Damask Rose Frissítő Hajsampon
2018. július 19.

Én nagyon szeretem a rózsaillatot, ezért is vettem meg. Az illata nem zavaró (csak hajmosáskor érezni az erős rózsaillatot), úgy meg pláne ha az ember imádja. Nekem a hajamra kifejezetten jót tesz hogy hidratál, nagyon lágy tőle amúgy a festett (jelenleg szőkére melírozott) sprőd hajam. Akinek nem kifejezetten száraz a haja, annak nem ajánlom, viszont azoknak egy próbát megér, akik olyan problémával küzdenek, mint én. A mennyiség sokáig elég, nem kell belőle sok.

Dr. C. Tuna Arcpakolás Fehéragyaggal és Teafaolajjal

Dr. C. Tuna Arcpakolás Fehéragyaggal és Teafaolajjal
2018. július 19.

Én nagyon ritkán használok arcpakolásokat, mert mindig sajnálom rá az időt. Sok terméket kipróbáltam, többek között ezt is. Szuper gyorsan szárad, könnyű felvinni a bőrre, hogy egyenletes legyen. Könnyedén eltávolítható, és szépen tisztít. Megérte az árát.

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel
2017. november 21.

Kislányom születése után nagyon hullott a hajam. Ami egy darabig még normális is lenne, de nem 2 év múlva. Már terveztem, hogy beszerzek egy Nutriol sampont 12000 ft-ért, akkor találkoztam a fokhagyma kivonatos samponnal. Nekem nagyon bejött. Kezdetekben viszketett ugyan a fejbőröm (mint kiderült, a fokhagyma kivonat okozhat ilyent) de ezt azzal küszöböltem ki, hogy felváltva használtam a régi samponommal. Július közepe óta használom, még mindig van a flakonban. 500 ml és az ára is elérhető volt számomra. A hajhullásom végre normalizálódott és még gyorsabban is nő a haja.
A kezdeti kellemetlenség ellenére 5*, mert amiért fizettem, azt megszolgálta :)