subwayZ

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Vízhiány

Zadig & Voltaire This Is Her

Zadig & Voltaire This Is Her
2020. január 4.

40+, nem vagyok az a tizenéves vattacukor rajongó és sose gondoltam volna, hogy nekem egy édeskés illat ennyire elcsavarja a fejem. De ez... Hihetetlenül egyedi, finom, puha, otthonos, tényleg gesztenyés, a szantál pár óra múlva jön elő, és marad is, és az édes-tejes illattal együtt valami olyan különlegességet hoz létre, ami tök egyedi. Senkin nem éreztem még. Nem értem azokat, akik azt írják, nem tartós. Reggel nyolckor a csuklómra fújtam és este a fürdéskor még tisztán éreztem magamon. Amikor melegebb lett, lecseréltem a kabátomat, és amikor hidegre fordult az idő, visszavettem azt, amiben a csuklómra fújtam. Hetek után is érzem a kabátom ujján az illatot. Valaki egy másik parfüm kapcsán írta, hogy amikor a csuklójára fújta, szinte hozzánőtt az orra a kezéhez, annyit kellett szagolgatnia. Na nekem ő az. Nagyon-nagyon-nagyon. 10/10
Ne is vegyék meg sokan, én annak örülök, mert maradhatok egyedi 😉

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál
2019. október 31.

Hát.
Ha lenne nulla pont, annyit adnék.
Mit vár az ember egy vízálló hosszabbító spiráltól?
Hosszabbítást.
Fekete szint.
Különálló szempillákat
Tartósságot.
Na, ez ennél négyből nulla.
Annyi festék marad a kefén, hogy nemhogy a szempilláimat, de a komplett szememet összeragasztja, undorító póklábakká, egy kenésssel. Brrrrrrr.
Egy óra után úgy pereg, mint az állat, szálak vannak a szemem alatt, fölött, oldalt, mindenhol. Estére jóformán lemosni se kell, kajak lepereg az egész addig.
Ennyiért ez egy vicc. Egyet vissza is vittem, azt hittem, rossz széria, szó nélkül kicserélték, de a csere is ugyanilyen. Felejtsd el.

Micro Cell Nail Repair Micro Cell Helyreállító Lakk Töredezett és Törékeny Körmökre

2019. szeptember 6.

Csodaszer
Nem is értem, eddig hogy nem értékeltem ezt az életem alapdarabját. Életem része. A fürdőszoba alapkelleke.
Mindent leírtak előttem, hibátlan!
Pofátlanul drága, mégis, amint elfogy, újra veszem. A leghatásosabb körömerősítő, ami létezik. Betonkemény körmöket varázsol alig egy hónap alatt, ha valaki valóban a leírásnak megfelelően használja. Több száz ember szerintem imaba foglalja a nevem, fizethetne a cég jutalékot, annyit reklámozom, mert valóban csoda, amit csinál. Must have annak, akinek papírkörmei vannak.
Akciokat érdemes figyelni, Magyarorszagon csak a Müllerben van, joynapokon jó áron lehet hozzajutni. De most pl van egy jubileumi kiadás, 12 helyett 15 ml olcsóbban, szóval hajrá!
10 csillag